Což o to, snažili se vehementně, jenže znovu bez úspěchu. Byli od toho deset minut. Ve Svitavách prohrávali po gólu Ryšavého, ale Sedlák s odpovědí dlouho neotálel. Poté bylo zcela jasné, že branka na jedné či druhé straně může utkání rozhodnout. Štěstí se přiklonilo na stranu svitavské rezervy.

Naopak se odklonilo od Semanína. Prohrál 2:5, což jej posunulo na sestupovou pozici. Domácí dokázali dvakrát srovnat manko, pak už nikoliv. Nasavrky přidaly tři další góly a Semanín čeká ve zbývajících utkáních záchranářská práce.

Letohradská rezerva se doma střetla s Přeloučí. Po bezbrankovém poločase se ujali vedení hosté. Letohrad vyrovnal, ale o body je obrala Přelouč v závěru.

I. A třída, 19. kolo:

Semanín – Nasavrky 2:5 (1:2). Branky: 33. a 50. Bednár – 43. a 70. Dostál, 69. a 80. Čechlovský, 14. Dostálek. Rozhodčí: Ujec. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Semanín: Kašpar – Urbanec, Kovář, Flídr, Nešický, Hajdari, Bednár, Morkes, Dvořák, Sokol, Zadražil.

Svitavy B – Vysoké Mýto B 2:1 (1:1). Branky: 15. Ryšavý, 80. Vacek – 26. Sedlák. Rozhodčí: Smitka. ŽK 0:0. Diváci: 40. Vysoké Mýto B: Kovařík – Fišer, Hájek, Horáček, Kavka, Pospíšil, Paďour, Podmajerský, Sedlák, Škeřík.

Letohrad B – Přelouč 1:2 (0:0). Branky: 54. Filip – 49. Chaloupský, 88. Ludvíček. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Letohrad B: Satoria – Černohorský, Petráček (54. Vencl), Stejskal, Dvořáček, Procházka, Filip, Pávek (84. Černohous), Pokorný, Hiller, Polzer.

Z utkání TJ Svitavy B vs. SK Vysoké Mýto B (2:1).
Krajský fotbal: Jiskra nastřílela na cizím trávníku deset branek