Jiskra Ústí nad Orlicí – MFK Chrudim 0:2 (0:1)
Utkání mělo vyrovnaný průběh, ale ráz zápasu určila situace ze druhé minuty, která vedla k vedoucímu gólu favorizovaných chrudimských fotbalistů. Po ztrátě míče se dostal k balónu na hranici šestnáctky Mastík a přízemní střelou překonal gólmana Krátkého. Domácí to zaskočilo, snažili se, ale do žádných větších šancí se nedostávali. V 21. minutě zahrával trestný kop Kopecký, Krátký s pomocí břevna jeho pokus vytěsnil. Ústečtí zahrozili krátce před půlhodinou hry, kdy Vaňous poslal za obranu Součka, jenže jeho střela byla zblokována. Hosté měli ještě jednu příležitost v podobě přímého kopu a Krátký musel břevnu na brance po utkání poděkovat.
Snaha Ústí byla viditelná i po přestávce, ale v mnoha případech scházela přesnost. Nadějnější situace před brankou si tak vypracovali pouze Chrudimští. Mírnou převahu vyjádřili hosté druhou brankou, když se hlavou trefil stoper Drahoš. I když bylo rozhodnuto, domácí hráli až do konce. Langer našel z přímého kopu Felcmana, ten mířil těsně vedle. Chrudim následně dovedla duel do vítězného konce a může se těšit na pražskou Slavii.

Fakta – branky: 2. Mastík, 63. Drahoš. Rozhodčí: Vojtěch. Bez karet. Diváci: 180. Poločas: 0:1. Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Felcman, David, Felgr, Tomášek – Kukla (67. Langer), P. Falta, Vaňous (72. Rejda), Brabec, Smejkal (67. Kaláb) – Souček. MFK Chrudim: Mrázek – Štěpánek, Drahoš, Radouš, Řezníček – Kesner (82. Luptovský), Vodrážka, Mastík, Kopecký (75. Nadrchal) – Vladyka (70. Sixta), Kučera.

FK Česká Třebová – Živanice 0:4 (0:2)
Konfrontace divizních mužstev vyzněla zcela jasně pro hostující Živanice, které měly utkání pod kontrolou. Domácí nestačili, inkasovali čtyři branky a jejich cesta pohárem končí. Hattrick zaznamenal Kořínek.

Fakta – branky: 14., 22. a 67. Kořínek, 74. Krejčík. Rozhodčí: Dujsík (Hradec Králové). ŽK: 3:2. ČK: 1:0. (54. Grepl). Diváci: 200. Poločas: 0:2. FK Česká Třebová: Baláž – Kubásek (67. Strnad), Štěpán, Švec, Rataj – Zahálka, Nágl – Grepl, Urbanec, Novotný (69. Hustý) – Frňka (69. Pešek). TJ Sokol Živanice: Knobloch – Novotný, Novák, Ferčák, Pavlásek – Buriánek (68. Krejčík), Polák, Gorol (70. Ráliš), Janecký – Kořínek, Kakrda (11. Mládek).

SK Vysoké Mýto – FK OEZ Letohrad 2:0 (2:0)
Fotbalisté Mýta přivítali v prvním kole poháru Letohrad a diváci viděli zajímavé střetnutí. Hosté začali lépe a vytvořili si první příležitost. Odpověď přišla na druhé straně po ose Mach – Svoboda. První gól měl na kopačce Kabourek, jenže Černík jeho střelu bravurně lapil. Na straně Mýta hrozil převážně Svoboda, který neměl tentokrát správně seřízená mířidla. Rozhodující momenty utkání přišly v rozmezí od 38. do 40. minuty, kdy se dvakrát prosadil Lukáš Kopřiva a domácí byli ke spokojenosti fanoušků na koni.
Po přestávce přehlédl rozhodčí faul v pokutovém území na Macha, akci dohrál Konečný a Ehrenberger musel vytáhnout excelentní zákrok. Velmi aktivní byl po vystřídání zejména mýtský Benda, jehož dva pokusy ale ke zvýšení stavu nevedly. Když v závěru propásl další svou možnost Svoboda, radovali se z postupu hráči Vysokého Mýta, které čekají Živanice.

Fakta – branky: 38. a 40. Kopřiva. Rozhodčí: Čechlovský. ŽK: 2:1. Diváci: 220. Poločas: 2:0. SK Vysoké Mýto: Černík – Živný, Kopřiva, Žák, Lebeda – Štěpánek (46. Benda), Daněk, Jedlička, Konečný (72. Krátký) – Svoboda (88. Dostál), Mach. FK OEZ Letohrad: Ehrenberger – Šponar (72. Švercl), Vaniš, Krystl, P. Štěpán (84. Lipenský) – Kail, Hynek (54. Lorenc), J. Štěpán, Hrubý – Tichý, Kabourek.