Řetová – Sopotnice 5:0
V dohrávce dvanáctého kola přivítali Řetovští na náhradním hřišti v Ústí nad Orlicí tým ze Sopotnice. Domácí neponechali nic náhodě. Od začátku zápasu nepustili hosty do vážnější šance a sami dvěma brankami Lehkého a Müllera upravili na poločasových 2:0.
Druhý poločas se hrál v podobném rytmu. Brankami Voleského, Volfa a Bohunka upravili na konečných 5:0. Tímto výsledkem si hráči Řetové udrželi první místo po podzimní části okresního přeboru mužů.
Fakta – branky: Lehký, Müller, Voleský, Volf, Bohunek. Rozhodčí: Smola. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 2:0.

Dolní Dobrouč – Sruby 2:0
Utkání průměrné úrovně kontrolovali po celý průběh domácí hráči. V 7. minutě napřáhl z pětadvaceti metrů Dušek a míč po jeho krásné střele skončil v síti. Další gól již do přestávky nepřišel.
Po změně stran fotbalisté Dobrouče tlačili a v 67. minutě našel Huška přesnou přihrávkou Bartoše, který se nemýlil a upravil na konečných 2:0.
Fakta – branky: Dušek, Bartoš. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Dobříkov B – Helvíkovice 5:2
Hráči Dobříkova v prvním poločase jasně ukázali herní převahu výsledkem 4:0. Po přestávce hosté snížili dvěma brankami, ale na konečných 5:2 upravil v poslední minutě z pokutového kopu Klapal
Fakta – branky: Marek, Houžvička 2, Klapal 2 – vlastní, Menzel. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 4:0.

Boříkovice – Těchonín 0:2
Domácí již v pátém utkání v řadě nevstřelili branku, a proto prohráli i v dohrávce 12. kola.
Fakta – branky: Špaček, Jironč. Rozhodčí: Šenkýř. ŽK: 2:0. ČK: 1:0 (Saňák st.). Diváci: 100. Poločas: 0:1.

Sloupnice – Rybník 1:2
Utkání nepřineslo mnoho fotbalové krásy. Sloupenští nezačali dobře a hosté se ujali vedení v samém závěru poločasu brankou Milana Jeřábka.
Ve druhém poločase byli domácí častěji v držení míče. Dostali se do několika slibných šancí, za což byli odměněni v 71. minutě brankou Černého. Poté se snažili vstřelit další branku. Když už se zdálo, že utkání skončí remízou, vyrobila domácí defenziva několik fatálních chyb a Hůlka vystřelil Rybníku tři body.
Fakta – branky: Černý – Jeřábek, Hůlka. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1. (ves, bed, js, rj)