V. Mýto – M. Třebová 1:0
Hokejový zápas na mistrovství světa Česko – Slovensko měl takový úvod, že na fotbal do Mýta přišli jenom ti nejvěrnější. Hosté nepřijeli v úplně nejsilnější sestavě a ještě dříve, než se rozkoukali, už prohrávali. V 4. min. totiž narýsoval Vaníček přesnou kolmici mezi stopery, Matula je předběhl a když udělal kličku i brankáři Spáčilovi, ten ho srazil a kopala se penalta. Míč si na značku pokutového kopu postavil tradiční exekutor Podroužek a proměnil – 1:0. Jenže domácí, aby hosty dorazili druhou brankou, zvolnili a Moravská se dostala do hry. Ve 14. min. si naběhl na dlouhý míč za obránce Konečný, ale naštěstí pro domácí stačil zlikvidovat jeho dvoumetrový náskok Krýda a míč mu vypíchl. Na druhé straně vypadl ve 26. min míč Spáčilovi, ale Vaníčkova střela byla sražena na roh. Hráči hostí byli až do poločasu velmi aktivní, jenže jejich úsilí končilo před šestnáctkou Mýta.

Hned v úvodu druhé půle nebezpečně střílel vystřídavší moravskotřebovský Fikr, avšak na Novotného nevyzrál. Hosté drželi míč na svých kopačkách daleko častěji, ale v zakončení byli naprosto neškodní. Na druhé straně si počínal aktivně Podmajerský a dal dokonce i druhý gól, který nebyl uznán pro ofsajdové postavení. Když si v závěru poradil brankář Spáčil i s trestným kopem domácího Podroužka, zvítězilo Mýto 1:0.

Polička – Lanškroun 0:1
Průměrná první půle nabídla více vzruchu před lanškrounskou brankou, ale gólově se neurodilo. Po změně stran přišly nejprve další dva neúspěšné střelecké pokusy domácího Opiny a následně se nechal za protesty vyloučit nedisciplinovaný domácí Vacek. V 84. min. se prosadil po rohu hlavou Petik a zajistil Lanškrounu tři body.

(ry, ša, ha)