O oba litomyšlské zásahy se postaral Vojtěch Folta, která nejprve potrestal nedorozumění v ústecké defenzivě a následně si po náběhu na dlouhý pas za obranu poradil nadvakrát s gólmanem Jechem. První poločas měl v podání obou soupeřů dobrou úroveň a bylo se na co koukat. Ústí dostalo míč za záda brankáře Jílka krátce před poločasem, ale střelci Stránskému byla odpískána hra rukou. Regulérního gólu se domácí fotbalisté dočkali hned po zahájení druhé půle po pěkné akci zakončené Sokolem. Oba týmy po změně stran prostřídaly a Ústí získalo na svoje kopačky převahu, žádnou ze svých příležitostí na vyrovnání však ke gólovému konci nedotáhlo. A protože v závěru se neujaly ani nebezpečné kontry a standardní situace Litomyšle, stav se více nezměnil. Pro domácí je to druhá druhá porážka v přípravě, Litomyšlští navázali na týden staré vítězství 4:0 nad Kostelcem nad Orlicí.

1. Futsal liga (17. kolo): SK Interobal Plzeň - 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto 27:0.
Chrudim má vítězství z haly Slavie, Nejzbach přepsal nelichotivé rekordy

Jiskra Ústí nad Orlicí – Jiskra Litomyšl 1:2 (0:2), branky: Sokol – Folta 2. Ústí nad Orlicí I. poločas: Jech – Petrjánoš, Chleboun, Langer, Stránský, Souček, Češka, Vašek, Bednář, Hynek, Tichý. II. poločas: Truhlář – Kozák, Chleboun, Mikor, Stránský, Popelář, Špatenka, Vašek, Sokol, Pinkava, Paata. Litomyšl: Jílek - Jireček, Štoudek, M. Hašek, Škeřík, Sršeň, Folta, Urban, Paclík, L. Severa, Štarman (Kačer, M. Severa, Matoušek, Malý, Jiskra, Bačík, Tomšů).