"Byla pouze otázka, na jakém skóre utkání skončí," konstatoval trenér Milan Ujec.

Vysoké Mýto – Litomyšl 6:0
Milan Ujec, trenér V. Mýta: "Od začátku utkání jsme si vytvářeli brankové příležitosti, ale proměňovat jsme je začali až od třicáté minuty. Stejně tomu bylo i ve druhé půli, pak už byla pouze otázka, na jakém skóre utkání skončí."

Dobříkov – Lanškroun 3:0
Milan Šmarda, trenér Dobříkova: "Utkání se nám povedlo výsledkově a jsem tomu hrozně rád, protože to byl třetí zápas v domácím prostředí a potřetí se nám podařilo vyhrát. Hráli jsme nátlakově, z čehož pramenily šance, které jsme zdárně proměnili. Jsem ale hodně nešťastný z toho, že máme další dva zraněné hráče. Obzvláště teď, kdy nás čekají čtyři utkání během čtrnácti dní, to bude hodně těžké. Velmi dobře zahráli útočníci i celá obranná čtveřice, což se ve hře projevilo."

Pavel Hrabáček, trenér Lanškrouna: "První poločas byl vyrovnaný, měli jsme tři dobré šance, ovšem příležitosti měl i soupeř, který dokázal jednu proměnit. To byl asi ten největší rozdíl první půle. Do druhého poločasu jsme chtěli nastoupit s odhodláním vyrovnat a být aktivnější, ale velmi špatnou hrou, a naopak zlepšenou hrou Dobříkova, se nám to nedařilo. Domácí nás zmáčkli a utkání po našich hrubých chybách rozhodli."

Choceň – Přelouč 4:0
Evžen Kopecký, trenér Chocně: "Ačkoli se to nezdá, byl to pro nás těžký a velmi důležitý zápas. Už v prvním poločase jsme si vypracovali dost možností ke skórování, ale brankář soupeře byl vždy na pravém místě. O přestávce jsme se uklidnili a vstoupili soustředěně do druhé půle, kdy jsme hosty trpělivě nahlodávali. Podařilo se nám vstřelit branku, která odemkla cestu k vítězství nad týmem Přelouče. Poté už to byla jen otázka skóre. Jsem rád za kluky, že to zvládli, a jsem přesvědčen, že je to posune o kousek výš."

Žamberk – Hlinsko 0:1
Miroslav Rücker, trenér Žamberka: "Utkání se hrálo na těžkém terénu kvůli vydatnému dešti před utkáním. V prvním poločase si obě mužstva vypracovala příležitosti ke skórování, ovšem bez úspěšného zakončení. Druhý poločas jsme, myslím, byli aktivnějším mužstvem, ale bez větší možnosti vstřelit gól. O osudu utkání tak rozhodla naše chyba v obraně, kterou soupeř potrestal."

Č. Třebová – Pardubice C 2:1
Bohuslav Sokol, trenér Č. Třebové: "Myslím, že jsme vyhráli zcela zaslouženě. První půli jsme odehráli velmi dobře. Hráči chtěli ukázat, že fotbal hrát nezapomněli, a během prví půle se nám to podařilo. V podstatě klukům nešlo nic vytknout, navíc jsme dali dva krásné góly. Ve druhém poločase už bylo trochu vidět, že nám docházely síly, ale vítězství jsme si zasloužili."