1. Ústí n. O. – Pardubice B⋌1 (1:0)
2. Luže – Lanškroun⋌1 (5:1)
3. Polička – Choceň⋌2 (0:3)
4. Svitavy – Česká Třebová⋌1 (6:0)
5. Tatenice – V. Mýto B⋌0 (1:1)
6. Semanín – Č. Heřmanice⋌2 (2:3)
7. Lanškroun B – Jablonné⋌1  (2:0)
8. Verměřovice – Rybník⋌2  (1:2)
9. D. Dobrouč – Jehnědí⋌1 (6:4)
10. FC Jiskra B – Lichkov⋌1 (7:0)

Supertrefa: 45 branek

Vítěz kola dostane sadu plechovek piva Gambrinus, která je po dohodě připravena k vyzvednutí v redakci Orlického deníku v Ústí nad Orlicí (kontakt: 724 795 667). Kupony osmého kola zadal a zpracoval Miroslav Bednář. Případné reklamace a další informace k soutěži na výše uvedeném telefonu.

Výherci: 1. M. Dohodič, 2. B. Kubová, 3. P. Jedlinský, 4. R. Bureš, 5. J. Vintr, 6. M. Turková, 7. M. Matoušková.

1. místo

UO0010 Bohumil Jelínek, Choceň 16 72

2. místo

UO0045 Bohuslav Johanides, Ústí n. O. 10 69

3. místo

UO0027 Martina Dohodič, Letohrad 13 66

4. místo

UO0102 Markéta Matoušková, V. Mýto 7 65

5. místo

UO0019 Monika Turková, Koldín 13 63
UO0011 Radek Zika, Choceň 10 63

7. místo

UO0090 Miloš Kalousek, Ústí n. O. 16 62

8. místo

UO0084 Tomáš Poslušný, Ústí n. O. 13 60
UO0009 Pavel Jedlinský, Sopotnice 10 60
UO0059 Beata Kubová, Žamberk 10 60
UO0053 Lubomír Šafář, Vamberk 10 60
UO0040 Lucie Špačková, Sopotnice 10 60

13. místo

UO0017 Marie Turková, Koldín 13 57
UO0083 Zdeněk Honza, Ústí n. O. 10 57
UO0077 František Prokop, Ostrov 10 57
UO0065 Stanislav Vrabec, Choceň 10 57
UO0064 Lukáš Ješina, Sruby 7 57
UO0034 Ivana Volfová, Ústí n. O. 4 57
UO0023 Roman Bureš, Skuteč 1 57

20. místo

UO0106 Michal Chládek, Výprachtice 7 56
UO0104 Radek Matoušek, V. Mýto 7 56

22. místo

UO0069 Zdeněk Kysilka ml., Č. Heřmanice 13 55

23. místo

UO0018 Jiří Turek, Koldín 13 54
UO0038 Roman Špaček, Sopotnice 10 54
UO0060 Ondřej Kalous, Mladkov 7 54
UO0035 Roman Müller, Č. Třebová 4 54

27. místo

UO0068 Zdeněk Kysilka st., Č. Heřmanice 10 52
UO0041 Jiří Volf, Ústí n. O. 7 52

29. místo

UO0057 Oldřich Kubík, Choceň 16 51
UO0074 Miroslav Chládek ml., Tatenice 13 51
UO0047 Radek Pešek, Dolní Libchavy 13 51
UO0073 Lenka Chládková, Tatenice 10 51
UO0003 Radoslav Kroupa, Ústí n. O. 10 51
UO0044 František Kovář, Přívrat 7 51
UO0058 Miroslav Kubový, Žamberk 7 51
UO0066 Jana Vrabcová, Choceň 7 51
UO0076 Tomáš Chládek, Tatenice 4 51

38. místo

UO0092 Matěj Diblík, Sopotnice 10 50

39. místo

UO0085 Bob Poslušný, Ústí n. O. 10 48
UO0082 Zdeněk Honza ml., Ústí n. O. 7 48
UO0049 Martin Kaplan, Sopotnice 7 48
UO0008 Jana Jedlinská, Sopotnice 4 48

43. místo

UO0030 František Vitouš, Sopotnice 13 46
UO0071 Miroslav Záleský, Tisová 13 46
UO0046 Jiří Pešek, Dolní Libchavy 7 46

46. místo

UO0056 Josef Lejsek, Pardubice 7 45
UO0021 Pavel Provazník, Koldín 7 45
UO0063 Petr Šafek ml., Choceň 7 45

49. místo

UO0103 Šimon Matoušek, V. Mýto 13 44
UO0016 Vladimír Mlynář, Klášterec n. O. 13 44

51. místo

UO0067 Petr Holenda ml., Č. Heřmanice 10 43

52. místo

UO0062 Petr Šafek st., Choceň 16 42
UO0006 Oldřich Ezr sen., Rybník 13 42
UO0054 Pavla Lejsková, Pardubice 13 42
UO0002 Lukáš Kroupa, Ústí n. O. 10 42
UO0048 Ladislav Pop, Sopotnice 10 42
UO0012 Oldřich Zuzík, Choceň 10 42
UO0042 Pavel Bucháček, Řetová 4 42
UO0014 Miloslav Procházka, Kosořín 4 42
UO0026 Vladimír Dohoda, Žamberk 1 42
UO0043 Lucie Kovářová, Ústí n. O. -2 42

62. místo

UO0099 Pavel Sloupenský, Sudličkova Lhota 13 41
UO0089 Lukáš Tipelt, Ostrov 13 41
UO0096 Ladislav Halbrštát, Mistrovice 10 41
UO0087 Jiří Vintr, Ústí n. O. 10 41

66. místo

UO0109 Pavel Skalický, Ostrov 13 40
UO0020 Tomáš Provazník, Koldín 10 40
UO0001 Martin Štusák, Jablonné n. O. 7 40

69. místo

UO0024 Roman Filip, Lichkov 13 39
UO0088 Václav Černý, Ústí n. O. 11 39
UO0075 Miroslav Chládek st., Tatenice 10 39
UO0013 Michal Kopic, Choceň 10 39
UO0025 Zbyněk Dohoda, Žamberk 7 39
UO0086 Jana Vintrová, Ústí n. O. 5 39
UO0004 Tomáš Kroupa, Ústí n. O. 4 39
UO0015 Miloš Suchý, Choceň 4 39

77. místo

UO0097 Marika Sloupenská, Sudličkova Lhota 13 38
UO0098 Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota 13 38
UO0094 Karel Halbrštát, Mistrovice 10 38
UO0028 Jiří Herynek, Rudoltice 4 38
UO0037 Patrik Müller, Č. Třebová 1 38

82. místo

UO0039 Michal Špaček, Sopotnice 10 36
UO0036 Lucie Pokorná, Knapovec 7 36
UO0022 Štěpán Šklíba, Koldín 7 36
UO0079 Milan Martinek, Zámrsk 4 36
UO0070 Miroslav Absolon st., Žamberk 1 36

87. místo

UO0055 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová 8 35
UO0091 Jan Diblík, Sopotnice 4 35
UO0105 Nela Matoušková, V. Mýto 4 35
UO0107 Dana Vintrová, Ústí n. O. 4 35

91. místo

UO0050 Jaroslav Kopsa, Sopotnice 10 33
UO0051 Marek Kopsa, Sopotnice 7 33

93. místo

UO0095 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 7 32

94. místo

UO0005 Oldřich Ezr jun., Rybník 7 30
UO0007 Oldřich Ezr ml., Rybník 7 30
UO0081 Ludmila Honzová, Ústí n. O. 7 30
UO0052 Václav Šafář, Sopotnice 7 30
UO0078 Marie Martinková, Zámrsk 4 30

99. místo

UO0029 Štěpánka Kubove, Rudoltice 4 29

100. místo

UO0032 Libor Diblík, Sopotnice 4 27
UO0033 Roman Diblík, Sopotnice 4 27
UO0031 Josef Diblík, Sopotnice 4 27
UO0080 Jaroslav Martinek, Zámrsk 4 27
UO0108 Ota Vintr, Ústí n. O. 4 27

105. místo

UO0101 Šárka Skalická, Tatenice 10 24
UO0061 Dominik Šafek, Choceň 7 24

107. místo

UO0112 Jan Kaplan, Ústí n. O. 7 21

108. místo

UO0111 Jan Lžíčař, Ústí n. O. 4 14

109. místo

UO0072 Vladimír Fikejs, Žamberk 0 9

110. místo

UO0100 Jiří Kučera, Tatenice 8 8

111. místo

UO0110 Veronika Fischerová, Letohrad 1 7
UO0093 Petr Němec, V. Mýto 0 7

Týmy

1. místo

RŮŽKAŘI CHOCEŇ 36 177

2. místo

1. FC TURECKO 39 174

3. místo

SOR LIBCHAVY 30 166

4. místo

NULOVÁ ŠANCE 24 165
SLAVOJ 24 165
SK VYSOKÉ MÝTO 27 165

7. místo

ACS 33 150
ŠPAČKOVCI 30 150

9. místo

DŮCHODCI 34 147

10. místo

BRUNTÁL BOYS 33 144

11. místo

CHLÁDCI 33 141

12. místo

HUSÍ KRK 9 135
FC BARCELONA 24 135

14. místo

KROUPIS TEAM 24 132

15. místo

FERDA TEAM 27 131

16. místo

LUPARO 12 128

17. místo

BARONI ZE SOPOTNICE 24 123
VLČÁCI ZE SMRČINY 27 123

19. místo

TATERÁCI 24 121

20. místo

TIPAŘI CHOCEŇ 18 120

21. místo

1. FC HASIČI 39 117

22. místo

SPARTA 19 115

23. místo

ŠÁFOVI CHOCEŇ 30 111
HALBI MISTROVICE 27 111

25. místo

EZŘÍCI 27 102

26. místo

MJM Zámrsk 12 93

27. místo

SOUSEDÉ 22 83

28. místo

DIBLÍCI 12 81