Jablonné – Polička B 3:1
Nic snadného na Jablonné nečekalo. Hosté odehráli velmi dobrý první poločas a pro domácí bylo složité něco vymyslet na pozornou obranu. Na branku Špačka ve 14. minutě totiž Poličští dokázali zareagovat, když si s dvěma obránci poradil Dobeš. Zkraje druhé půle trefil po velkém závaru před brankou hostí Krejsa tyč a od této chvíle byli Jablonští lepším týmem. Domácí se zlepšili v kombinaci a přitlačili Poličku. V 53. minutě si hosté usměrnili do branky střílený centr Václavka a o chvíli později se z úhlu prosadil Prokopec. Tím se gólový účet uzavřel. V závěru se rezerva Poličky nadechla k náporu, ale na vítězství lídra B skupiny se nic nezměnilo.
Fakta – branky: Špaček, vlastní, Prokopec – Dobeš. Rozhodčí: Vaněk. ŽK: 0:2. Diváci: 250. Poločas: 1:1. Jablonné: Šlahora – J. Uher (26. Vaníček), Štruml, Kyllar, M. Uher (65. Kuvik) – Václavek (81. Faltus), Lička, Prokopec, Krejsa – Špaček (78. Filip), Beneš.

H. Újezd – Verměřovice 0:3
V podprůměrném utkání darovali domácí po hrubých chybách do poločasu soupeři velice lacino dvougólové vedení. Ihned po návratu z kabin inkasoval Újezd potřetí a zbytek zápasu se nesl ve znamení jeho marné snahy o korekci. „Turci" hru kontrolovali.
Fakta – branky: M. Pražák, Šebrle, Chládek. Rozhodčí: Schmeiser. ŽK: 0:2. Diváci: 120. Poločas: 0:2. Verměřovice: L. Pražák – Mikyska, Černaj, M. Pražák, Tlapák – Smejkal, Chládek, Ptáček (77. Mikula) – Kmeť (85. Vosecký), Šebrle, J. Sklenář.

Libchavy – Svitavy B 4:2
V souboji o čelo tabulky byla v prvním poločase k vidění docela vyrovnaná partie. Na vedoucí trefu svitavského Křížka odpověděl „do šatny" domácí kanonýr Pavlák a stav 1:1 odpovídal obrazu hry. Pro další vývoj se ukázala být klíčovou 51. minuta, když Křížek fauloval zezadu soupeře a rozhodčí se nerozpakoval s červenou kartou. Domácí početní výhodu využili dvěma trefami v rozmezí tří minut a když byl v 69. minutě vyloučen po druhé žluté kartě také Kubík, bylo se svitavskými nadějemi na úspěch zle. V devíti pak inkasovali hosté ještě jednou z penalty a v samotném závěru již stačili výsledek Bartošem pouze upravit. Libchavy jsou stále stoprocentní.
Fakta – branky: Pavlák, Louda, Ďuriš z penalty, Urbanec z penalty – Křížek, Bartoš. Rozhodčí: Trocha. ŽK: 1:4. ČK: 0:2. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Libchavy: Zeman – Louda, Motyčka, Ďuriš, Prášil (83. Vídeňský), Kovář (71. Boštík), Vaňous, Vítek (77. Šalda), Hájek (86. Felgr), Urbanec, Pavlák.

Dl. Loučka – Řetová 2:2
penalty 3:4
Loučka odehrála nepovedenou první půli, což se jí nestalo na podzim poprvé. Soupeře snadno pustila do dvougólového vedení a teprve domluva v kabině nastartovala domácí tým ke zvýšení tempa. To se odrazilo v tom, že začal získávat v poli převahu a Marván v 59. minutě vykřesal jeho naděje snížením – 2:1. Domácí potom vrhli všechny síly do útoku, v závěru museli hrát vabank, a to se jim nakonec vyplatilo, když těsně před závěrečným hvizdem opět Marván zachránil aspoň bod. O ten druhý se následně bojovalo v penaltovém rozstřelu. Ten tentokrát Loučce nevyšel a spokojenější byla přece jen Řetová.
Fakta – branky: Marván 2 – Šimek, R. Voleský. Rozhodčí: Langr. ŽK: 2:2. Diváci: 74. Poločas: 0:2. Řetová: Hůlka – Gloser, Sedláček, Vencl, Bohunek, Volf (64. Chudý), Flídr, Šimek (79. Turek), Müller, R. Voleský, Sokol (84. Šilar).

Semanín – K. Horka 3:1
První poločas nabídl z obou stran bojovný fotbal, ale vzruchu před brankami nebylo moc a pokud už ano, postrádali hráči přesnost v zakončení. Všechno důležité se tudíž událo až po změně stran, kdy to byli domácí, kteří k nasazení přidali také více kvality ve finální fázi. Jako první se brzy po přestávce prosadil Dvořák. Jiroušek se postaral o rychlou reakci a srovnal, jenže po hodině hry a akci Švihálka domácí znovu vedli – 2:1. Horka se poté snažila ze všech sil vyrovnat, ale její úsilí bylo přes několik nadějných situací marné. V 90. minutě se podruhé v utkání prosadil Dvořák a pojistil Semanínu výhru.
Fakta – branky: Dvořák 2, Švihálek – Jiroušek. Rozhodčí: Ziegler. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Semanín: Šenkýř – Mazal (25. Sokol), R. Altenburger (90. L. Altenburger), Flídr, Hajdari, Bednár, Špatenka, Dvořák, Tomeš, Švihálek, Síbrt.

FC Jiskra 2008 – Sloupnice 2:0
Fakta – branky: Matoulek, Šmolík. Rozhodčí: Kunc. ŽK: 0:3. Diváci: 155. Poločas: 2:0. FC Jiskra: Kalianko – Loufek, Pohanka (57. Jireš), Pařízek, Dostál – Vyšohlíd (68. Maleček), Paulus, Dušek (85. Uhlíř) – J. Ježek (85. M. Ježek), Matoulek, Šmolík. Sloupnice: Mikulecký – T. Jelínek, J. Šplíchal, M. Šplíchal (19. Štarman), Kupka – V. Jelínek, Vondra ml. (46. Dočkal), Rozlívka, Nguyen – Vondra st., Fikejz.

Lanškroun B – Kunčina 1:1
penalty 4:3
Fakta – branky: L. Vacek – Brychta. Rozhodčí: Bleša. ŽK: 4:2. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Lanškroun B: Hrabáček – Richtr, Marek, Veselý, Doležal (59. Farkaš), L. Vacek (89. Šišan), Mizerák, Černušák, Z. Vacek (78. Jedlínský), Petruň (59. Komínek), Macháček.

Řečany n. L. – Sruby 1:3
Domácí vyslali na bránu soupeře jedinou střelu. Ta sice skončila zásluhou Wiesnera gólem, ovšem Sruby vstřelily tři. Zejména proto, že Řečany působily v první půli na hřišti tragickým dojmem.
Fakta – branky: Wiesner – Vrabec, Simon, Jiráský. Rozhodčí: Sochor. ŽK: 4:2. Diváci: 80. Poločas: 1:2. Sruby: Bělohlávek – Ropek, Kubík (85. Kostka), Dušek, Simon, Novotný, Chadima, Vrabec, Flídr (71. Houdek), Gerčák (67. Matoušek), Jiráský.

H. Jelení – Zámrsk 1:2
V první půli byli sice domácí mírně lepší, ale inkasovali jako první. Za obranu se dostal Peterka a své sólo zužitkoval. Jelení vyrovnalo ve 26. minutě, když se prosadil dorážkou z malého vápna Mrštík. Po změně stran začal Zámrsk svého hostitele přehrávat a po nesmyslném faulu těsně před šestnáctkou rozhodl z trestného kopu Bálek.
Fakta – branky: Mrštík – Peterka, Bálek. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 2:5. Diváci: 230. Poločas: 1:1. Zámrsk: Lorenc – Bureš, R. Matoušek, P. Matoušek, R. Mudrich, Jiráský, Houžvička, Csernyanszký (57. Novotný), Bálek, Peterka (87. Bajzík), Kajsrlík (90. Zahradník).

1. Libišany⋌ 5 5 0 0 0 21:3  15
2. Staré Hradiště⋌ 5 4 0 1 0 12:6  13
3. Litomyšl⋌ 5 3 0 1 1 14:8  10
4. Luže⋌ 5 3 0 0 2 11:9   9
5. Pardubičky⋌ 5 3 0 0 2 11:10  9
6. Dolní Újezd⋌ 5 2 1 0 2 12:13  8
Vysoké Mýto B⋌ 5 2 1 0 2 12:13  8
8. Heřm. Městec⋌ 5 2 0 1 2 11:7   7