Slatiňany – Choceň 2:0
František Dvořák, trenér Chocně: „Chyběla nám spousta hráčů, někteří hráli se sebezapřením. Po téhle stránce to bylo špatné. Tím pádem jsme neudrželi balón nahoře a kromě asi deseti minut na začátku nás domácí jasně přehrávali. Dali krásný gól. Ve druhém poločase jsem musel stáhnout i Kopeckého. Po vyloučení jednoho z hráčů jsme hru vyrovnali, vypracovali si jednu velkou šanci, kterou jsme neproměnili. V závěru měl dobrou střelu Krejza, ale gólman ji chytil. Slatiňany vyhrály zcela zaslouženě. Po fotbalové stránce to bylo jednoznačné."

Letohrad B – Svitavy 0:4
Zdeněk Vacek, trenér Letohradu B: „Až na deset minut konce první půle a deset minut konce utkání se jinak hrál vyrovnaný zápas. Diváky muselo utkání bavit. Když si vypracujeme šance, tak je neproměníme, což je naše velká slabina. Soupeř byl hodně kvalitní. Výsledek vypadá hrozivě, ale průběh takovému výsledku nenasvědčoval. Hodně nám ublížil první gól, který jsme dostali hned po přestávce, i když jsem na to hráče upozorňoval. Pořád jsme ale mohli vyrovnat. Jakmile jsme inkasovali podruhé, bylo rozhodnuto."

Hlinsko – Lanškroun 4:1
Pavel Hrabáček, trenér Lanškrouna: „Od úterý před zápasem jsem počítal jednu ztrátu za druhou, kdo bude, kdo ne. Že jsme prohráli, rozhodně neházím na hráče, kteří k zápasu odcestovali a hráli. Zkrátka nám museli pomoci kluci z B týmu. Chtěli jsme hrát na brejky, ale všechno zhatila sedmá minuta, kdy jsme inkasovali. Druhé nedorozumění přišlo na konci poločasu, kdy jsme dostali druhý gól, ale hned nato jsme ještě stihli snížit. První půle se dá považovat za vyrovnanou, ale ve druhém poločase už byli domácí rozhodně lepší."

Žamberk – Č. Třebová 1:0
Evžen Kopecký, trenér Žamberka: „Pro nás důležité utkání jsme bodově zvládli, přestože jsme si v prvním poločase opět vybrali naši obrannou chybu, kdy Novotného, který nás hodně zlobil, v samostatném nájezdu vychytal Martinovský. My jsme se přes výborně organizovanou obranu soupeře zkušeným Davidem nemohli dostat do nebezpečné akce, tudíž jsme v průběhu druhé půle šli do rizika – posunuli o jednoho hráče víc na hrot. Myslím, že toto rozhodnutí bylo velice důležité. Kluci dřeli na hranici svých možností a přinutili soupeře udělat chyby. Jednu z nich jsme potrestali a šťastně brali tři body. Utkání moc kvality nepřineslo, ale vzhledem k našemu postavení v tabulce, předzápasovým problémům se sestavou a kvalitě soupeře jsme na žádnou krásu hrát ani nemohli. Musím vyzvednout Kubu Rudoleckého, po zdravotních problémech se ve středu teprve rozehrával za B tým, v sobotu šel do základu a jeho aktivita byla příkladná a odměněná brankou."
Petr Pražák, trenér České Třebové: „Teplé odpoledne, neustálé chození pro míč do zámezí bez podavačů a herní výkon obou mužstev byl příčinou podprůměrného utkání bez tempa a hezkých fotbalových momentů. Jediní spokojení se svým výkonem museli být arbitři, kteří splnili svůj cíl utkání na sto procent."