Choceň – Hlinsko 2:0
Choceň předvedla vynikající defenzívu ve které se vyvarovala hrubých chyb. Především stoperská dvojice Lesák, Šrut si počínala naprosto suverénně. Když k bezchybné obraně přidali domácí i dvě přesné trefy, bylo vítězství jejich.

Jediný slabší moment si domácí obrana vybrala ve 4. min., kdy bránící hráč byl daleko od Jůna, ale jeho hlavičku Trkal efektním skokem lapil. Jůn v zápase příliš prostoru nedostával, hleděl si ho především Lesák, občas mu vypomohl i Kaplan a nebezpečný ofenzivní hráč Hlinska s ligovými zkušenostmi se pořádně do hry nedostal.

Choceň poprvé zahrozila ve 23. min. Grůz si narazil se Stavrevskim a z úhlu celkem vylekal brankáře Hlinska Kopeckého. Jeho střela se ale nakonec vytočila mimo branku. Z další šance Chocně už udeřilo. Hanzl si na prsa zpracoval přetažený centr a poslal vzduchem míč na nabíhajícího Bálka, jenž využil laxního přístupu obránců hostí, kteří čekali, že Bálek míč nejspíš nechytí a Hanzlův centr proputuje až za autovou čáru. Jaké nejspíš bylo jejich překvapení, když se míč třepetal v síti – 1:0.

Po změně stran vyzkoušel z dálky Trkalovu pozornost povedenou střelou Slováček, domácí gólman však jeho pokus vyrazil. Míč se sice dostal k Jůnovi, jenž sice našel nebezpečným centrem Boušku, ale i jeho hlavička skončila v moci Trkala. V 58. min. využila Choceň druhé nedůslednosti hlinecké obrany. Před rohovým kopem hráči vyklidili vápno, v houfu si naběhli na ideální Smejkalův centr a jejich náběh nedokázali bránící hráči hostí zachytit. Důrazný Šrut tak ve skluzu z malého vápna překonal Kopeckého podruhé – 2:0.

Na druhé straně mohl také po rohovém kopu zkorigovat stav Boháč, jenže Trkal tentokrát zasahovat nemusel, hlavička mířila nad.
Ohromnou chybu předvedla dvojice sudích Hořínek – Vachutka v 71. min. Smejkal se odhodlal k odvážnému průniku, obelstil i posledního bránícího hráče Kyselu, který ho zastavil nedovoleně pomocí rukou. Situace vyloženě volala po červené kartě, jenže kupodivu se nekonal ani faul. O to zarážející je fakt, že ideální výhled na celou situaci měl pomezní sudí Vachutka, který alibisticky mlčel a potom se vydal umravňovat pouze domácího trenéra, kterému se celá situace logicky ani trochu nezamlouvala.