Fotbalistům Lanškrouna se to podařilo v Litomyšli, kde rozhodla gólová pětiminutovka. Zabrat potřeboval Žamberk. V boji o záchranu je každý bod nesmírně důležitý a vítězství nad Slovanem 2:0 se počítá. Útočné představení předvedla Choceň s Českou Třebovou. Za poločas padlo šest gólů, nakonec duel „rozsekly“ pokutové kopy. Náročný program Dobříkova pokračoval v Chrudimi, kde byli hosté výrazně lepší.

Žamberk - Moravská Třebová 2:0 (0:0)

V herně vyrovnaném průběhu bylo šancí jako šafránu. Dominovaly zadní řady. První zahrozili hosté, kdy Novákovu dorážku po rohu vykopával z branky Trejtnar. Žamberští odpověděli po půlhodině hry. Po trestném kopu A. Kopeckého brankář Kamisch zneškodnil šanci O. Kopeckého. V závěru poločasu pak Kamisch zasahoval nohou proti střele J. Hušky. Druhé dějství patřilo, díky vyššímu napadání a střídajícím, hráčům Žamberku. Po hodině hry Kamisch vytěsnil umístěnou střelu Rozlívky na roh, po jehož rozehrání se hlavou prosadil Franke, a na brankové čáře zabránil jistému gólu Válek. Zvolna se snášející rozstřelový přízrak zažehnal pět minut před koncem utajenou a lehce tečovanou střelou Smola. Slovan už moc času na obrat neměl, navíc v poslední minutě našla Dvořákova přihrávka před brankou Jírů a ten zblízka zpečetil první jarní a důležitou výhru žamberských fotbalistů.

Litomyšl - Lanškroun 0:3 (0:0)

Za první poločas se oba celky stydět nemusely, jen chybělo koření v podobě branek. S tím po přestávce fotbalisté Lanškrouna neotáleli. Všechny tři góly vtěsnali do časového úseku pěti minut. Během toho rozhodli, že si odvezou tři body, jež je udržují v popředí tabulky. Skóre otevřel Krejsar, poté Skalický proměnil penaltu a úder dokončil Ptáček.

Choceň - Česká Třebová 3:3, pen. 5:4

Pěknou podívanou pro fanoušky připravili hráči během prvních pětačtyřiceti minut. Měli se na co dívat. Útočný fotbal z obou stran přinášel pohledné akce, po nichž padlo šest gólů. Agria vedla od páté minuty, jenže Třebovští třemi góly otočili. Ani to jim nestačilo, do přestávky stihla Choceň vyrovnat. Po pauze už se začalo také bránit a zápas rozhodly pokutové kopy.

Chrudim B - Dobříkov 1:1, pen. 2:3

Po středeční dohrávce museli Dobříkovští znovu do akce. Tentokrát to dopadlo výrazně lépe herně i výsledkově. Hosté po hodině hry vstřelili úvodní gól díky Bůžkovi, avšak domácí Netušil odpověděl, když byl chvíli před tím vyloučen hostující Houžvička. V penaltovém rozstřelu se blýskl dobříkovský P. Horníček, který vychytal týmu druhý a velmi důležitý bod.