Zámrsk – Řečany n. L. 1:1 penalty 4:3
Až na konci utkání zachránili domácí remízu a po rozstřelu museli být se dvěma body maximálně spokojeni.
Fakta – branky: 81. Novotný – 25. Bank. Rozhodčí: Jelínek. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (86. Novotný). Diváci: 40. Poločas: 0:1. Zámrsk: Lorenc – R. Mudrich, Bálek, P. Matoušek (82. Klofanda), R. Matoušek, Houžvička, Hovorka, Novotný (86. M. Mudrich), Csernyanszký (61. Forgáč), Ťopek (46. Peterka), Lebeda.

H. Újezd – Sloupnice 2:0
Všechno důležité se odehrálo ve druhém poločase, v tom prvním toho publikum příliš nevidělo. Domácí po přestávce přidali na aktivitě a vytěžili z ní vedení po střele Kmoška. A byl to ten samý hráč, kdo přidal čtvrt hodiny před koncem gólovou pojistku. Tento vývoj zápasu neunesl hostující Šplíchal, za protesty si vykoledoval druhou žlutou kartu a proti oslabenému soupeři neměli Újezdští s udržením výhry větší potíže. Sloupenští se hodně trápí.
Fakta – branky: 63. a 75. Kmošek. Rozhodčí: Šlor. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (76. M. Šplíchal). Diváci: 150. Poločas: 0:0. Sloupnice: Voleský – R. Šplíchal. T. Jelínek, V. Jelínek, Vera, Motyčka (75. M. Fikejz), Kupka (69. Vodehnal), Dočkal (80. Schneider), L. Fikejz, M. Šplíchal, Vondra ml.

Jablonné – Kunčina 2:3
Z pohledu domácích se jednalo o zápas dvou poločasů. Zatímco v prvním byli hosté jednoznačně lepším celkem ve všech činnostech, ve druhém se Jablonné zvedlo, i když už muselo dohánět dvoubrankové manko. A mohlo být rádo, že bylo pouze takové. Nebýt gólmana Šlahory, výsledek by vypadal zcela jinak. Kunčina předvedla, že její silnou stránkou je přechod do útoku, ale k první brance jí pomohla hrubka v defenzivě domácích. Prakticky hned po rozehrání se hosté zmocnili míče a mohli vedení navýšit. V 51. minutě Kunčina vedla 2:0, protože Spálenský běžel téměř z poloviny hřiště sám a bezpečně zakončil. Po inkasované brance se Jablonné zvedlo. Prokopcův centr do šestnáctky zužitkoval Václavek a naopak po jeho nabídce se trefil Čada. Avšak domácí od aktivity upustili a výsledek neotočili. Rozhodující moment přišel v 83. minutě. Rozhodčí odpískal hodně diskutabilní penaltu po zákroku, kterých je v zápase několik v pokutovém území. Proměnil ji Spálenský a Kunčina tak vyhrála 3:2.
Fakta – branky: 56. Václavek, 60. Čada – 10., 52. a 84. z pen. Spálenský. Rozhodčí: Jačisko. ŽK: 2:0. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Jablonné: Šlahora – M. Uher (79. Filip), Kyllar, Štruml, J. Uher (74. Kuvik) – Prokopec, Krejsa, Lička, Václavek – Čada, Špaček (42. Vaníček)