Na cenu od Pardubického pivovaru se může těšit Pavla Lejsková z Pardubic. Na čele to bude nadále hodně zajímavé. Nabídka zápasů dělá v podzimním ročníku tipujícím velké starosti, neboť průběžný lídr Pavel Bambušek doposud nasbíral jen 28 bodů, což je na páté kolo překvapivě málo. Velkou smůlu měl v tomto kole Pavel Provazník, který netrefil jediný zápas a odečetl si ze svého konta -10 bodů.
1. místo
UO0067 Pavel Bambušek, Rybník 2 28

2. místo
UO0058 Petr Bambušek, Č. Třebová 8 25
UO0057 Miroslav Absolon ml., Žamberk 5 25
UO0041 František Kovář, Č. Třebová 5 25

5. místo
UO0075 Lenka Halbrštátová, Letohrad 8 22
UO0071 Čeněk Brebis, Žamberk 5 22
UO0006 Martin Kaplan, Sopotnice 5 22
UO0055 Pavel Krištof, Č. Třebová 5 22
UO0061 Simona Kmoníčková, Č. Třebová 2 22
UO0090 Jolana Špačková, Sopotnice 2 22
UO0029 Marcela Vondřejcová, V. Mýto 2 22
UO0030 Gabriela Němečková, V. Mýto -1 22

13. místo
UO0099 Božena Lukesová, Ústí n. O. -1 20

14. místo
UO0011 Hana Čečerová, Č. Třebová 8 19
UO0049 Jan Chládek, Rudoltice 5 19
UO0026 Radek Matoušek, V. Mýto 5 19
UO0051 František Prokop, Ostrov 5 19
UO0089 Roman Špaček, Sopotnice 5 19
UO0046 Martin Štusák, Jablonné n. O. 5 19
UO0032 Marie Turková, Koldín 5 19
UO0022 Zdeněk Honza, Ústí n. O. 2 19
UO0077 Miroslav Chládek ml., Tatenice 2 19
UO0016 Josef Khýn, V. Mýto 2 19
UO0060 Ladislav Kmoníček, Č. Třebová 2 19
UO0024 Jaroslav Lukašík, Jaroslav 2 19
UO0001 Jiří Stránský, Řetová 2 19
UO0014 Vladimír Dostál, Králíky -1 19
UO0043 Jiří Držmíšek, Choceň -1 19
UO0088 Josef Blažek, Hylváty -4 19

30. místo
UO0084 Pavla Lejsková, Pardubice 11 16
UO0013 David Dostál, Králíky 5 16
UO0080 Pavel Jedlinský, Sopotnice 5 16
UO0056 Josef Novák, Č. Třebová 5 16
UO0086 Radek Pešek, Dolní Libchavy 5 16
UO0018 Miroslav Záleský, Tisová 5 16
UO0059 Pavel Broulík, Třebovice 2 16
UO0027 Bohumil Jelínek, Choceň 2 16
UO0015 Vladimír Mlynář, Klášterec n. O. 2 16
UO0087 Jiří Pešek, Libchavy 2 16
UO0025 Markéta Matoušková, V. Mýto -1 16

41. místo
UO0100 Zdeněk Lukes, Ústí n. O. 2 14
UO0020 Roman Páral, V. Mýto 0 14

43. místo
UO0005 Libor Diblík, Sopotnice 5 13
UO0010 Oldřich Kubík, Choceň 2 13
UO0047 Marie Páchová, Jablonné n. O. 2 13
UO0094 Ivana Sedláková, Ústí n. O. 2 13
UO0023 Ludvík Sponner, Jaroslav 2 13
UO0009 Silvie Stránská, Řetová 2 13
UO0004 Roman Diblík, Sopotnice -1 13
UO0003 Josef Diblík, Sopotnice -1 13

51. místo
UO0085 Božetěch Šejnoha, Ústí n. O. 0 11

52. místo
UO0069 Karel Halbrštát, Mistrovice 8 10
UO0072 Tamara Brebisová, Žamberk 5 10
UO0052 Filip Ditzel, Lanškroun 5 10
UO0008 Matěj Stránský, Řetová 5 10
UO0074 Tomáš Halbrštát, Letohrad 2 10
UO0070 Petr Němec, V. Mýto 2 10
UO0007 Miroslav Tesař, Č. Třebová -1 10

59. místo
UO0097 Veronika Cinková, Č. Třebová 2 8
UO0098 Vladimír Fikejs, Žamberk 2 8
UO0017 Miloš Suchý, Choceň 0 8
UO0103 Jiří Volf, Ústí n. O. -1 8

63. místo
UO0093 Michal Kolář, Ústí n. O. 5 7
UO0021 Ludmila Honzová, Ústí n. O. 2 7
UO0066 Lukáš Kmoníček, Č. Třebová 2 7
UO0096 Veronika Sedláková, Ústí n. O. 2 7
UO0079 Miroslav Chládek, Tatenice -1 7
UO0039 Luboš Jetmar, Ústí n. O. -1 7
UO0002 Bohuslav Johanides, Ústí n. O. -1 7
UO0064 Tomáš Krsička, Č. Třebová -1 7
UO0037 Zdeněk Kysilka ml., Č. Heřmanice -1 7
UO0036 Zdeněk Kysilka st., Č. Heřmanice -4 7
UO0038 Jaroslava Kysilková, Č. Heřmanice -4 7
UO0082 Josef Lejsek, Pardubice -4 7
UO0034 Pavel Sloupenský, Sudličkova Lhota -7 7

76. místo
UO0102 Ladislav Halbrštát, Mistrovice 5 5
UO0095 Iva Sedláková, Ústí n. O. 0 5
UO0104 Ivana Nováková, Ústí n. O. -4 5

79. místo
UO0081 Pavlína Jedlinská, Sopotnice 8 4
UO0063 Petr Poldauf, Č. Třebová 5 4
UO0078 Tomáš Chládek, Tatenice 2 4
UO0092 Tomáš Kroupa, Ústí n. O. 2 4
UO0068 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice -1 4
UO0054 Jiří Herynek, Rudoltice -1 4
UO0012 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová -4 4
UO0042 Lucie Kovářová, Č. Třebová -7 4
UO0035 Jiří Turek, Koldín -7 4

88. místo
UO0040 Jára Pražák, Ústí n. O. -1 3

89. místo
UO0065 Jiří Macháček, Semanín -4 2

90. místo
UO0073 Petra Brebisová, Žamberk 5 1
UO0062 František Janele, Svitavy -4 1
UO0048 Antonín Pácha, Jablonné n. O. -4 1
UO0050 Milan Routek, Č. Třebová -4 1
UO0033 Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota -4 1

95. místo
UO0106 Jan Holub, Č. Třebová -4 0

96. místo
UO0107 Petr Čipera, Brandýs n. O. 0 -1

97. místo
UO0083 Pavel Bucháček, Řetová -1 -2
UO0076 Lenka Chládková, Tatenice -1 -2
UO0044 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. -4 -2

100. místo
UO0105 Iva Nováková, Č. Třebová -4 -4

101. místo
UO0045 Miroslav Absolon st., Žamberk 2 -5
UO0053 Štěpánka Kubové, Rudoltice -1 -5
UO0091 Radoslav Kroupa, Ústí n. O. -4 -5
104. místo
UO0101 Michaela Hubálková, Mistrovice -1 -7
105. místo
UO0019 Michal Kopic, Choceň -4 -8
UO0031 Pavel Provazník, Koldín -10 -8
107. místo
UO0028 Pavel Suchý, Choceň 0 -13