Ústí n. O. B – Pomezí 0:1. O výsledku utkání rozhodly první sekundy zápasu. Po úniku Nespěšného totiž vstřelil, jak se později ukázalo, jediný gól zápasu P. Pecina. Ústí sice nešla upřít snaha o vyrovnání, ale branky se mu docílit nepodařilo. Naopak mohl Pecina po dalším centru Nespěšného ve 20. min. zvýšit, ale jeho hlavička šla nad. Po změně stran Ústí prostřídalo a dostalo se do slibného tlaku, jenže do šancí se prokousat nedokázalo. Pouze v úplném závěru našel Felgr Lžíčaře, jenže ten dával hlavou z malého vápna nad. Fakta – branka: 1. P. Pecina. Rozhodčí: Gregor (Chrudim). ŽK: 2:2. Diváků: 100. Poločas: 0:1.

Morašice – Verměřovice 2:0. V první půli pomáhal domácím vítr a měli také navrch. Do zakončení se dostával zejména agilní Válek, první gólovku ještě zahodil, druhou ve 20. min. už využil – 1:0. Po změně stran se hosté i díky větru dostali do tlaku, ale morašická obrana pracovala velmi spolehlivě a soupeře do vyložené šance nepustila. Z ojedinělé nebezpečné akce navíc domácí přidali pojistku, po rohovém kopu hlavičkoval přesně Burian a Morašice si výsledek pohlídaly. Fakta – branky: Válek, Burian. Rozhodčí: Zavřel (Luže). ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

M. Třebová B – Libchavy 0:4. Hosté šli do vedení v 15. min., kdy zařídil náskok Javůrek. Druhý poločas se domácím vůbec nepovedl a bojovní hosté postupně zvýraznili svoje vítězství. Fakta – branky: Javůrek, Stejskal, Vídeňský, Martinec. Rozhodčí: Ille (Jaroměřice). ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 0:1.