Benešov - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1:4

Sobotní soupeř Ústí se nenachází v dobrém rozpoložení. Výsledkově se trápí, navíc je oslaben o několik zraněných hráčů. Jenže na to se vymlouvat domácí nemohou. Problém byl jinde. Fotbalisty Ústí neuhlídali. „Podařil se nám vstup do utkání, byli jsme lepším týmem a po zásluze jsme šli do vedení. Poté se domácí probudili, začali být aktivnější a vytvořili si územní převahu. V některých momentech jsme špatně bránili a domácí využili naše zaváhání k vyrovnání. Zaslouženě se šlo do šaten za stavu 1:1,“ hodnotil první půli ústecký trenér Vladimír Chudý.

Zkraje druhé půle byl Benešov více na míči, ale hosté měli výborné brejky. „Utkání se lámalo v 65. minutě, soupeř nevyužil svoji šanci ke vstřelení vedoucí branky a naopak nám se podařilo využít jejich zaváhání v obraně,“ předeslal Chudý situacím, které nastaly. „V rychlém sledu jsme přidali další dvě branky a utkání tím rozhodli v náš prospěch.“

Ústí si přivezlo tři body, což je v této fázi soutěže nesmírně důležité. „Získat venku tři body je velmi cenné a nám se to proti oslabenému Benešovu podařilo, takže u nás panuje maximální spokojenost,“ netajil se svými pocity trenér Chudý.

V příštím kole čeká na ústeckou Jiskru zápas s posledním Nymburkem.