Česká Třebová - Heřmanův Městec 3:1

Nikdo jim ho nevezme. Podzimní primát drží Česká Třebová. Navíc má ještě dohrávku s Třemošnicí, která se bude hrát za týden v sobotu, k dobru. Náskok na prvním místě si může parta trenéra Pražáka vylepšit. V sobotu proti „Heřmaňáku“ odehrála výborný první poločas a je jen škoda, že nenastřílela více branek. Opět se chopil role střelce Novotný, který poslal domácí do vedení ve třetí minutě. Domácí mačkali soupeře jako citron, ale neproměňovali šance. Na elánu hráčů neubral ani vyrovnávací gól M. Jablečníka po půlhodině hry, protože s odpovědí neotálel Fučík, jenž se trefil hlavou, ani v 42. minutě Novotný pěknou střelou z voleje po centru Skalického. Třebovští nakročili k vítězství a situaci jim ulehčili hosté svým přičiněním, respektive to byl Netušil, jenž se v 50. minutě pakoval ze hřiště pro nevybíravý slovník. Třebová kontrolovala hru, několik dobrých příležitostí zůstalo nevyužito. Vše završil Vondra střelou do tyče a dorážka Zahálky šla nad.

Choceň - Žamberk 2:1

O poslední body si to rozdala Choceň se Žamberkem. Domácí měli co napravovat, protože výkon, jež podali hráči v Litomyšli, zklamal trenéra Dvořáka natolik, že uvažoval o konci štace. Jak tomu bude po tomto utkání, se čtenáři dozvědí v úterním vydání. Nicméně ani Žamberk neměl na růžích ustláno po výprasku od Chrudimi. Vzájemný zápas se přehoupl za stavu nula nula do druhé půle, kdy poslal Agrii do vedení Kubíček. Dlouho se z něj domácí netěšili, protože se pískala penalta a tu žamberský Kopecký proměnil. Více šancí v utkání počítali Choceňští a jednu proměnili v době, kdy se schylovalo ke konci. Rozhodující moment duelu měl na svých bedrech Šafek v 83. minutě. Žamberk nevyrovnal, ale po vyloučení Zacha dohrál v deseti.

Dobříkov - Hlinsko 1:3

Do 65. minuty by mohl trenér Šmarda mluvit celkem pozitivně, ale za zbylý herní čas své svěřence určitě po utkání nepochválil. Dobříkov mohl v případě vítězství svého posledního podzimního soupeře v tabulce přeskočit, ale skončilo to naopak tím, že Hlinsko uteklo na pět bodů. Jeden gól domácím nestačil. Postaral se o něj Karela pět minut před koncem první půle. Bohužel další šance Dobříkovští zahodili. Druhý gól by Hlinsko téměř jistě položil, místo toho přišlo vyrovnání a karta se začala obracet. V rozhodující pasáži hosté vystřelili vedoucí branku. Domácí pak vrhli veškerou sílu do ofenzivy, což byla voda na hlinecký mlýn. V poslední minutě přišla pojistka. Dobříkov tak končí podzim na 14. místě.

Slatiňany - Lanškroun 1:0

Páté místo. Lanškroun si chtěl ještě vylepšit bodový zisk na půdě Slatiňan, ale to mu úplně nevyšlo. Odjel s prázdnou a v tabulce krajského přeboru i tak končí na výborné páté příčce. O výsledku rozhodly dva faktory. Ten první měl pomoci hostím, kteří hráli od 29. minuty proti deseti, když byl za svůj zákrok ihned odměněn červenou kartou Beneš. Bohužel se jim výhodu nepodařilo využít. Navíc faktor číslo dvě byl, že si Lanškroun nechal dát gól v 51. minutě. Nutno ovšem podotknout, že Slatiňany hrály o deseti svědomitě, jakmile se dostaly do vedení, soustředily se na defenzivu a Lanškrounu nedovolily skórovat.