Pomohl jí k tomu počet branek. V deseti zápasech jich padlo 39, přesný počet netrefila, ale byla výrazně blíže než její dva konkurenti v boji o vítězství Daniel Květenský a Dominik Šafek.

Poprvé se mohou těšit na odměnu ti soutěžící, kteří mají svůj účet u Fortuny. Desítka nejlepších ze čtvrtého a pátého kola z celé republiky dostane injekci na svůj sázkařský účet. Tímto způsobem budou hráči odměňováni každý týden až do konce Fortuna Tip ligy.

Střípky z Fortuna TIP ligy Orlického deníku

- Po pátém kole registrujeme 96 hráčů (75 mužů a 21 žena) ze sedmadvaceti obcí a měst nejen z našeho okresu. Nejvíce z Ústí nad Orlicí (16) Sopotnice (15), Chocně (10), Žamberka (6) a České Třebové (6). V pátém kole se do hry zapojil jeden nový hráč.

- Od druhého kola mohou všichni přihlášení hráči soutěžit na internetu www.denik.cz/tipliga (vyhledejte Orlický deník a tipujte). Nový hráč se může zapojit kdykoli v průběhu hry, poprvé však vždy na tištěném kuponu z novin. Tamtéž najdou internetoví tipaři bonusový kód (plus dva body).

- Uzávěrka šestého kola je v pátek 28. dubna v 16 hodin na všech sběrných místech i při internetovém tipování. Poštou zašlete vyplněné kupony taktéž do pátku.

- Výherci: 1. kolo: Čeněk Brebis, 2. kolo: Jiří Turek, 3. kolo: Marcela Benešová, 4. kolo: Miroslav Chládek st., 5. kolo: Markéta Tesařová.

- Kupony pátého kola zpracoval Miroslav Bednář. Informace k Fortuna Tip lize Orlického deníku a případné reklamace bodů na tel. 724 795 667 (kontakt platí také pro výherce kola).

Výherci prémiové hry Fortuna Tip ligy

4. kolo:
1. Zdeněk Grunt (Malé Přílepy) - Berounský deník - 1000 Kč
2. Ladislav Hrubý (Chomutov) - Chomutovský deník - 500 Kč
3. Jiří Klasna (Doubí) - Karlovarský deník - 400 Kč
4. Miloš Maršíček (Rudná) - Benešovský deník - 300 Kč
5. Klára Kouřilová (Vilémovice) - Blanenský deník - 200 Kč
6. Jan Špiřík (Náměšť nad Oslavou) - Třebíčský deník - 100 Kč
7. Václav Rohlík (Ústí nad Labem) - Ústecký deník - 100 Kč
8. Miroslav Mamula (Dubina) - Moravskoslezský deník - 100 Kč
9. Jan Petrovič (Ostrava-Jih) - Moravskoslezský deník - 100 Kč
10. Jiří Netušil (Újezd u Chanovic) - Klatovský deník - 100 Kč

5. kolo:
1. Pavel Mitáš (Ujčov) - Žďárský deník - 1000 Kč
2. Vlastimil Pospíchal (Stříbrné Hory) - Havlíčkobrodský deník - 500 Kč
3. Stanislav Svoboda (Chaloupky) - Hodonínský deník - 400 Kč
4. Ladislav Hrubý (Chomutov) - Chomutovský deník - 300 Kč
5. Zdeněk Grunt (Chyňava) - Pražský deník - 200 Kč
6. Hana Kutílková (Horní Heřmanice)- Žďárský deník - 100 Kč
7. Jiří Klasna (Doubí) - Karlovarský deník - 100 Kč
8. Radek Šobr (Roupov) - Plzeňský deník - 100 Kč
9. Radek Vašíček (Pohled) - Havlíčkobrodský deník - 100 Kč
10. Jiří Zavřel ml. (Klatovy) - Klatovský deník - 100 Kč

Výsledky 5. kola
1. Letohrad – Čáslav 2 (2:3)
2. V. Mýto – Pardubice B 1 (4:0)
3. Dolní Újezd – Žamberk 0 (0:0)
4. Choceň – Svitavy 1  (6:2)
5. Jablonné – FC Jiskra 2   (1:2)
6. Semanín – Sloupnice 0  (2:2)
7. Mistrovice – D. Čermná 2  (1:2)
8. Sopotnice – Č. Heřmanice 1   (3:1)
9. Albrechtice – Jehnědí 1 (3:2)
10. Žichlínek B – Lichkov 2  (1:2)

Supertrefa: 39 branek

Průběžné pořadí po 5. kole

1. místo
UO0022 Tomáš Poslušný, Ústí n. O. 13 50
UO0008 Gabriela Hoffmannová, Chrudim 1 10 50
3. místo
UO0013 Olda Ezr, Rybník 4 48
4. místo
UO0062 Iva Pinkavová, Sopotnice 13 47
UO0012 Marie Páchová, Jablonné 10 47
6. místo
UO0082 Markéta Tesařová, Skuhrov 16 44
UO0065 Tomáš Kroupa, Ústí n. O. 13 44
UO0009 Silvie Stránská, Řetová 13 44
UO0069 Roman Špaček, Sopotnice 10 44
UO0042 Radek Zika, Choceň 10 44
11. místo
UO0061 Radim Trejtnar, Těchonín 10 43
12. místo
UO0018 Jan Vera ml., Č. Heřmanice 7 42
13. místo
UO0055 Milan Tomek, Č. Třebová 10 41
UO0006 Čeněk Brebis, Žamberk 7 41
UO0072 Josef Diblík, Sopotnice 4 41
16. místo
UO0080 Daniel Květenský, Lubník 16 39
17. místo
UO0030 Miroslav Chládek ml., Tatenice 13 38
UO0031 Miroslav Chládek st., Tatenice 10 38
UO0079 Matěj Stránský, Řetová 10 38
UO0025 Marcela Benešová, Ústí n. O. 1 38
UO0021 Pavel Bucháček, Řetová 1 38
22. místo
UO0073 Jan Diblík, Sopotnice 7 36
23. místo
UO0070 Bohuslav Johanides, Ústí n. O. 13 35
UO0076 Roman Diblík, Sopotnice 10 35
UO0047 Vladimír Mlynář, Klášterec n. O. 10 35
UO0063 Tomáš Pinkava, Sopotnice 10 35
UO0026 Martin Štusák, Jablonné 7 35
UO0045 Jiří Turek, Koldín 7 35
UO0057 Radek Pešek, Libchavy 4 35
UO0023 Šárka Hampová, Ústí n. O. 1 35
31. místo
UO0040 Michal Kopic, Choceň 7 33
UO0017 Vojtěch Vera, Č. Heřmanice 7 33
UO0038 Bohumil Jelínek, Choceň 4 33
34. místo
UO0075 Libor Diblík, Sopotnice 13 32
UO0058 Pavel Jedlinský, Sopotnice 13 32
UO0078 Jiří Stránský, Řetová 13 32
UO0005 Lenka Chládková, Tatenice 10 32
UO0032 Štěpánka Kubové, Rudoltice 10 32
UO0015 František Prokop, Ostrov 10 32
UO0004 Jiří Herynek, Rudoltice 7 32
UO0086 Sabina Jiroušková, Brandýs n. O. 7 32
UO0056 Jiří Volf, Ústí n. O. 7 32
43. místo
UO0074 Matěj Diblík, Sopotnice 7 31
UO0052 Pavel Krištof, Č. Třebová 0 31
45. místo
UO0066 Radoslav Kroupa, Ústí n. O. 13 29
UO0011 Antonín Pácha, Jablonné 7 29
UO0054 Petr Šafek, Choceň 7 29
UO0034 Petra Brebisová, Žamberk 4 29
UO0003 Michal Kolář, Ústí n. O. 4 29
UO0067 Ladislav Pop, Sopotnice 4 29
UO0060 Božetěch Šejnoha, Ústí n. O. 1 29
52. místo
UO0087 František Kovář, Č. Třebová 13 28
53. místo
UO0027 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 8 27
54. místo
UO0049 Jiří Pešek, Libchavy 10 26
UO0036 Jiří Rychtařík, Dobříkov 7 26
UO0019 Pavla Lejsková, Pardubice 4 26
UO0064 Josef Pinkava, Sopotnice 4 26
UO0044 Tomáš Provazník, Koldín 4 26
UO0041 Miloslav Procházka, Choceň 1 26
UO0077 Tomáš Plačko, Č. Třebová 0 26
UO0035 Miroslav Záleský, Tisová -2 26
62. místo
UO0091 Milan Drahoš, Choceň 11 25
UO0084 Božena Lukesová, Ústí n. O. 10 25
UO0037 Milan Martinek, Zámrsk 10 25
UO0020 Josef Lejsek, Pardubice 0 25
66. místo
UO0029 Bob Poslušný, Ústí n. O. 4 23
67. místo
UO0090 Pavel Sloupenský, Lhota Sudličková 7 22
UO0089 Martin Sloupenský, Lhota Sudličková 7 22
69. místo
UO0014 Vladimír Fikejs, Žamberk 5 21
70. místo
UO0001 Miroslav Absolon st., Žamberk 7 20
UO0002 Miroslav Absolon ml., Žamberk 4 20
UO0046 Marie Turková, Koldín 4 20
UO0053 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová 2 20
UO0068 Jaroslav Kopsa, Sopotnice 1 20
UO0081 Miroslav Tesař, Skuhrov -5 20
76. místo
UO0085 Dominik Šafek, Choceň 16 19
UO0083 Zdeněk Lukes, Ústí n. O. 4 19
UO0016 Jan Lukes, Choceň 1 19
79. místo
UO0051 Karel Halbrštát, Mistrovice 4 18
80. místo
UO0024 Ivana Sedláková, Ústí n. O. 7 16
UO0043 Monika Turková, Koldín 0 16
82. místo
UO0039 Miloš Suchý, Choceň 7 15
83. místo
UO0071 Martin Kaplan, Sopotnice 4 14
UO0010 Oldřich Kubík, Choceň 4 14
UO0059 Jana Jedlinská, Sopotnice 1 14
UO0028 Tomáš Chládek, Tatenice -2 14
87. místo
UO0088 Lucie Kovářová, Č. Třebová 1 13
88. místo
UO0093 Pavel Provazník ml., Koldín 7 12
89. místo
UO0033 Tamara Brebisová, Žamberk 1 11
UO0007 Pavlína Jedlinská, Sopotnice -2 11
91. místo
UO0095 Marika Sloupenská, Lhota Sudličková 7 9
92. místo
UO0096 Ondřej Jelínek, Ústí n. O. 7 7
93. místo
UO0092 Jiří Vintr, Ústí n. O. -4 3
94. místo
UO0094 Pavel Provazník, Koldín 4 0
95. místo
UO0048 Jan Křížek, Ústí n. O. 0 -2
96. místo
UO0050 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 4 -4