Rosice – Zámrsk 1:1

Fakta – branky: D. Rousek – Hausner. Rozhodčí: Felkl. ŽK: 3:3. Diváci: 150.

Posílený Zámrsk šel jako první do vedení. Rosicím se podařilo vyrovnat osm minut před koncem utkání trefou D. Rouska.

Verměřovice – Rychnov n. M. 4:2

Fakta – branky: Černaj, Nastoupil, M. Kmeť, Marek – Pánik 2. Rozhodčí: Papáček. ŽK: 3:4. ČK: 0:1 (Grochol). Diváci: 50.

Tým Rychnova vstoupil do utkání aktivněji a v úvodu zahrával nepřímý kop za malou domů. Švercl ale těsně minul domácí branku. Po této situaci domácí zpřesnili hru a ve 14. minutě zahrávali roh. Hosté odvrátili balon pouze k nohám Faltuse, který přesným centrem našel zcela volného Černaje, a ten se hlavou nemýlil – 1:0. Ve 28. minutě zahrával domácí Chládek přímý kop a na jeho centr si naběhl Nastoupil – 2:0. Rychnov ovšem nesložil zbraně, ve 32. minutě utekl Hlubinka a naservíroval míč pro Pánika, který do prázdné branky snížil na 2:1.

Do druhého poločasu vstoupili domácí aktivněji a snažili se zápas rozhodnout, ale hosté odolávali. V 60. minutě zahrával Václavek přímý kop, brankář hostí střelu pouze vyrazil před sebe, kde však byl Kmeť a hlavičkou zvýšil vedení 3:1. O dvě minuty později opět domácí zahrávali přímý kop. K odraženému míči se dostal Marek a střelou k tyči zvýšil na 4:1. Verměřovice kontrolovaly hru a když byl v 70. minutě vyloučen Grochol, zdálo se být rozhodnuto. Ale hosty toto vyloučení nakoplo a byli aktivnější. V 75. minutě zahrávali přímý kop, který Pánik trefil přesně k tyči a snížil na 4:2. Rychnov byl i nadále aktivnější, ale domácí své vedení uhájili.

V. Mýto – Č. Třebová 1:2

Fakta – branky: Kysilko –Grepl 2. Diváci 150.

Vyrovnaný zápas, který ovlivnil fakt, že hráči Vysokého Mýta v úvodu neproměnili dvě šance. Po nedorozumění v rozehrávce byli potrestáni perfektně zahraným kopem – 0:1. Poté se utkání vyrovnalo. Po chybě ve středu hřiště byli vysokomýtští hráči potrestáni trestným kopem – 0:2. Vzápětí se ale k míči dostali domácí a snížili na 1:2. Do konce utkání už se jednalo jen o dobývání branky. Vysokomýtskému trenérovi se nelíbil první trestný kop, který byl podle něho absolutně vymyšlený rozhodčím. Pokud nebyl, tak nechápe, proč na druhé straně za stavu 0:1 neodpískal zcela evidentní zákrok ve vápně jako penaltu.

Sloupnice – Polička 1:2

Fakta – branky: Štarman – Kučera, Dittrich. Rozhodčí: Raplík. ŽK: 3:1. Diváci: 50.

První jarní utkání začalo opatrně. Domácí se snažili tvořit hru, hosté pozorně bránili a podnikali rychlé protiútoky. Při jednom z nich odvrátila domácí obrana pouze na roh. Při rohu hlavičkovali hosté do tyče a odražený míč umístil do brány Kučera – 0:1. Domácí přidali, ale do žádné větší šance se nedostali. Těsně před přestávkou se po dlouhém autu a jeho prodloužení prosadil Štarman – 1:1.

Po přestávce se snažili domácí rozhodnout. Největší šanci měl Kupka, který však střílel z voleje nad branku Poličky. Hosté se dostávali do útoku jen sporadicky, bohužel pro domácí se po nedorozumění brankáře s obranou dostal do šance Dittrich, který nezaváhal – 1:2. Závěrečný tlak už přinesl pouze povedenou střelu Eliáše, která šla těsně nad.

Semanín – Lanškroun B 2:0

Fakta – branky: Dvořák (pen.), Flídr. Rozhodčí: Valenta. ŽK: 3:3. Diváci: 60.

V první vyložené šanci byl k vidění klíčový zákrok domácího brankáře Hůlky. Domácí si poté vytvořili mírnou převahu, kterou potvrdili dvěma góly.

Ústí n. O. –B – Králíky/ Č.V. 1:3

Úvodní jarní utkání hrané na umělé trávě s řadou zajímavých momentů na obou stranách. Hosté byli produktivnější v koncovce, proto se body stěhují do Králík.