K sestupu odsouzený tým Semil dokázal z minima vytěžit maximum, hosté jen několikrát vystřelili na branku a byly z toho tři góly, na které domácí nenašli odpověď.

Ústí n. O. – Semily 2:3 (1:2)

Úvod zápasu patřil překvapivě hostům. V 5. minutě výborně vypálil z dálky Brož a Toman reflexivně vyrazil na roh. Poté domácí konečně začali konečně plnit roli favorita, ovšem před brankou se nedokázali prosadit. Trest přišel ve 14. minutě, kdy po sporné individuální akci Bučka, který prošel na zadní lajnu a výborně přihrál před branku, skóroval Brož. Ústí odpovědělo v 18. minutě dalekonosným pokusem Vaňouse ze 30 metrů. Ten se ale stal kořistí dobrého gólmana Macháčka. Šok pro domácí příznivce přišel ve 28. minutě, kdy se za obranu dostal Radačovský a svůj únik zakončil gólem. Ve 31. minutě byl před vápnem faulován Kukla. Dostálův dobře kopnutý roh přes zeď výtečně vytěsnil hostující gólman na roh. Ve 35. minutě byl znovu faulován aktivní Kukla. Následoval přímý kop Javůrka, míč ve vápně zpracoval Borek, ten byl ale ve vápně faulován a rozhodčí nařídil penaltu. Tu Zdeněk Dostál bezpečně proměnil – 1:2. Vyrovnat mohl ve 43. minutě Javůrek, když po výborné individuální akci výtečně vystřelil, ovšem gólman Semil byl opět na místě.

Dvě stě padesát diváků čekalo, že po obrátce domácí, tak jako ve většině utkání, dokáží stav utkání otočit. Nápor Ústí byl drtivý. V 57. minutě se do vyložené šance prodral sám před gólmana Dostál. Jeho kličku však Macháček opět vychytal. Radost přišla v 69. minutě. To po levém křídle prošel před několik hráčů Javůrek, jeho ostrý centr proletěl na zadní tyč, kde byl Borek, který vyrovnal na 2:2. Zdálo se, že domácí nakonec dokáží utkání dotáhnout do úspěšného konce. V 78. minutě po jednom z protiútoků Semil byl ale před vápnem faulován Radačovský. Přímý kop provedl hostující Brož tak dobře, že míč prolétl zdí a Toman ho našel až v síti – 2:3. Nápor domácích v závěru byl sice drtivý, ale dobře hrající obrana Semil dokázala nečekané vítězství uhájit. Ústí tak prohrálo se sestupujícím týmem nečekaně 2:3.