St. Hradiště – Libchavy 3:1
V první půli měli více ze hry domácí. Nejdříve brankář hostí chytil nohou jistý gól Stefanova a poté zlikvidoval sólo Ricarda. Portugalský hráč se dočkal ještě před přestávkou, když zužitkoval přihrávku Götze. Hosté vyrovnali po příchodu z kabin po střele Kopfštejna. Po hodině hry se po rohu Oulického prosadil hlavou krajan o poznání slavnější Ronalda. Pojistku na „šestibodovou" výhru dal Götz, který z úhlu prostřelil brankáře.
Fakta – branky: 42. a 60. Ricardo, 82. Götz – 47. Kopfštejn. Rozhodčí: Suchomel. ŽK: 0:3. Diváků: 120. Poločas: 1:0.

Bítovany – Letohrad B 4:0
Skóre otevřel v 19. minutě L. Kopecký z přímého kopu. Bítovany pak měly drtivý přelom obou poločasů. Ve 43. minutě dorážel L. Kopecký nádhernou střelu Korába, o minutu později po závaru uklidil Slováček míč k tyči. Nástup do druhé půle ozdobila nádherná střela J. Kopeckého pod břevno. Do konce zápasu stojí za zmínku několik neproměněných šancí, ale výhra domácích rozdílem třídy hovoří za vše.
Fakta – branky: 19. a 43. L. Kopecký, 44. Slováček, 49. J. Kopecký. Poločas: 3:0.

Zámrsk – H. Městec 0:2
Hosté si ze Zámrsku odvezli všechny body a osud domácího týmu visí na vlásku, neboť každá ztráta z posledních sedmi utkání už může mít fatální následky. (bed, lb)