Ústí nakonec s Hlinskem vůbec nehrálo, protože soupeř večer před utkáním oznámil, že nemá k dispozici dostatečný počet hráčů.

Jablonec B – Letohrad 3:0 (1:0)

Poprvé v zimní přípravě naskočili za Letohrad záložník Jaroslav Moník a kanonýr Jan Brendl, ale ani to Letohradu nepomohlo, aby se prosadil střelecky. Naopak Jablonec se radoval z gólu brzy. Domácí tým slavil gól už v 1. min., Letohrad úvod zápasu zaspal a soupeř toho dokázal využít. Hra letohradských v prvním poločase byla všechno, jenom ne ideální. Hráči kupili řadu chyb a nepřesností. Ve druhém poločase se po změnách v sestavě obraz hry Letohradu zlepšil. Přesto to byli domácí, kdo v 70. min. z rychlého protiútoku zvýšil na 2:0. Letohrad byl v závěru zápasu aktivnějším týmem, ale vstřelit kontaktní branku se hostím nepodařilo. V 90. min. rozhodčí odpískal pokutový kop za ruku Stejskala v pokutovém území a domácí upravili stav zápasu na 3:0. Letohrad: Kykal (46. Pěnička) – Vašata (46. Kail), Strasmeier (46. Kříž), Filip, Vaniš – Stejskal, Řehák (46. Moník), Hundák (65. Řehák), Nadrchal – Brendl (46. Čada ), Semerák.

Jaroslav Veselý, trenér Letohradu: „Zejména s výkonem v prvním poločase jsem hrubě nespokojený. Natropili jsme nevídané hrubé chyby. Jestli si někteří hráči myslí, že už mají základní sestavu jistou, tak se mýlí.“

(ry, hy)