SK Polička - FK Agria Choceň 3:2

Michal Kozel, trenér Poličky: „V prvním poločase jsme hráli dobrý a uvolněný fotbal podpořený dvěma góly. Kdybychom dali ještě dvě tři branky navíc, asi by nebylo co řešit. Potom jsme vystřídali, do hry šli i někteří dorostenci a uvedli se sympaticky. Bohužel celé mužstvo nastoupilo s pocitem, že se nemůže nic stát, a ze zbytečných chyb uprostřed hřiště pramenily dva inkasované góly. Nakonec se nám ale po pěkné akci zakončené hlavičkou Pazdery podařilo přece jenom strhnout výhru na naši stranu. S výsledkem a s celkovým herním projevem týmu jsem byl spokojen."

František Dvořák, trenér Chocně: „První poločas byl z naší strany katastrofální. Domácí klidně mohli vést daleko vyšším rozdílem než byl poločasový výsledek. Byť jsme hráli po větru, tak jsme se s tím nedokázali vyrovnat, opravu to bylo velmi špatné. O přestávce jsme si k tomu museli něco říct. Paradoxně proti větru jsme si s tím poradili lépe a ve druhé půli jsme tahali za delší konec provazu my. Brzo jsme srovnali skóre, navrch měli naši hráči další šance, abychom výsledek otočili. Bohužel jsme neproměnili. Domácí pak z ojedinělé akce, kdy jsme nepohlídali balón na pravé straně, vsítili rozhodující gól. Dle názorů z obou táborů šlo o remízový mač."

FC Libišany - 1. FC Žamberk 3:1

Josef Kaufman st., trenér Libišan: „První půle mohla klidně být z naší strany předzápasem večerního finále Ligy mistrů. Za to po změně stran bychom měli s naším výkonem problémy i v okresním přeboru. Na soupeře jsme nastoupili a rozebírali ho do posledního šroubku. Dlouho jsme se nemohli trefit do černého, ale pak jsme ještě stihli tři góly do poločasu. Po přestávce jsme začali hrát až moc pohodově. Místo abychom zlomenému soupeři naložili další branky, tak jsme jen tak dohrávali. Kluci byli ušlechtilí na pohybu, nicméně podle mě se více naběhali, než kdyby drželi balón na svých kopačkách. Nakonec Žamberk odjel s příznivou prohrou."

Evžen Kopecký, trenér Žamberka: „Jsem zklamaný, osmiminutový výpadek závěrem prvního poločasu, ve kterém jsme inkasovali tři branky, nás stál lepší výsledek. Herně to špatné nebylo, ale co je to platné, když z dvou našich šancí branku nedáme, přečíslení čtyři na dva nezvládneme, a soupeř každé zaváhání potrestá. O tom ale fotbal je a my jsme v tom byli horší, takže jsme si asi lepší výsledek nezasloužili."

FK Česká Třebová - SK Holice 3:0

Petr Pražák, trenér České Třebové: „Naše bilance z posledních zápasů byla žalostná a s vědomím, že nás čekají kvalitní soupeři, jsme nebyli v lehké situaci. Po dlouhé době jsem však na mužstvu viděl emoce a touhu udělat maximum pro úspěch. Z každého hráče jsem cítil odpovědnost, což bylo základem získaných tří bodů."

Václav Velinský, trenér Holic: „Hodnocení utkání je velice jednoduché a stručné. Domácí hráli s nadšením a zaslouženě vyhráli.S profesorským fotbalem jsme neměli pražádnou šanci na úspěch."