Libchavy B – Němčice 4:2

Za stálé převahy vyhráli domácí dvoubrankovým rozdílem. Fakta – branky: P. Musil, L. Musil, Blažek, Kalat – Kratoch, Hubinka. Rozhodčí: Hovorka. Bez karet. Diváků: 90. Poločas 2:1.

Těchonín – Dolní Čermná 3:0

Dvě branky kanonýra Špačka a jedna hrající legendy Kmoška určily brankový rozdíl. Hosté předvedli sympatický výkon, ale jejich snaha o kombinační fotbal končila před pokutovým územím domácích. Těchonín předčil svého soupeře zejména v produktivitě. Fakta– branky: Špaček 2, Kmošek. Rozhodčí: Špaček st. ŽK: 1:2. Diváků: 50. Poločas 1:0.

Dlouhoňovice – Kunvald 0:0

Domácí předvedli festival neproměněných šancí. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, v průměrném utkání nakonec diváci branku neviděli. Fakta: Rozhodčí: Stolín. Bez karet. Diváků: 140.

Řetová – Dobříkov B 3:3

V pohledném utkání byly šance k vidění na obou stranách, gólová přestřelka nakonec skončila dělbou bodů za remízu 3:3. Fakta – branky: Lehký, Müller, Šimek – Střasák 2, Czernanský. Rozhodčí: Šejna. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (Březina Dobříkov). Diváků: 50. Poločas 1:1.

D. Třešňovec – Boříkovice 3:0

Domácí nakročili k výhře v prvním poločase, po prvním úspěchu Šembery sevřeli svého soupeře a dvěma zásahy Šustra dali výsledku konečnou podobu. Fakta – branky: Šustr 2, Šembera. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 4:3. Diváků 100. Poločas 3:0.

Č. Heřmanice – Žichlínek 3:1

Po debaklu v Libchavách se domácí snažili získat důležité tři body, po proměněné penaltě šli do vedení. Dva góly Stříteského v první dvacetiminutovce rozhodly, Žichlínek sice na dohled přiblížil Řehák, ale po přestávce vrátil klid do řad Heřmanic Beneš. Fakta – branky: Stříteský 2, Beneš – Řehák. Rozhodčí: Špaček. ŽK: 1:1. Diváků: 70. Poločas 2:1.