Kerhartice - Č. Voda 2:0

V prvním poločase si obě družstva vytvořila několik šancí, které však ke vstřelení branky nevedly. Ve druhé půli se po deseti minutách hry trefil Teplý po přihrávce Mikulky a dostal domácí do vedení. Na pojištění vítězství si domácí diváci museli počkat až do 89. minuty, kdy se po rohovém kopu Mačáta podruhé trefil Teplý a definitivně tak zajistil domácím tři cenné body. Fakta - branky: Teplý 2. Rozhodčí: Rot. ŽK: 1:2. Diváků: 50. Poločas 0:0.

Luková – Lanškroun B 0:4

Lanškroun byl jednoznačně lepší a zaslouženě vyhrál. Fakta - branky: Fait 2, Petík 2. Rozhodčí: Špaček st. ŽK: 2:4. Diváci: 120. Poločas: 0:1.

Sruby – Rybník 3:2

První poločas měl vyrovnaný průběh. Ve 14. minutě se ujali domácí vedení když přihrával Glencner a trefil se Chadima. Potom měli hosté několik rohů, které nezužitkovali. Ve 44. minutě utekl obraně hostí Kysilko a přehozením brankáře zvýšil na 2:0. Prvních 20 minut ve druhém poločase patřilo hostům, ale nedokázali přesně zakončit. V 67. minutě utekl domácí Kysilko a jeho střela šla těsně vedle. Chvíli poté se ocitl na velkém vápně osamocený Žukovský, přehodil brankaře, ale s ním i branku. Před koncem se dočkali úspěchu i hosté, Číž vystřelil k tyči na 2:1. Glecner hosty z Rybníka nenechal moc dlouho radovat, když z trestňáku na 3:1. Dvě minuty před koncem hosté snížili na konečných 3:2. Fakta - branky: Chadima, Kysilko, Glencner – Číž, Merkl. Rozhodčí: Sobotka. Diváků: 50. Poločas: 2:0.

Jablonné – Brandýs 2:1

Zápas se hrál za chladného počasí. Úspěchu se hráči Jablonného dočkali až ve 22. minutě, když se trefil Vaníček. O tři minuty později se za hosty krásně trefil Šila, jehož střela vymetla šibenici. Druhou půli opět začali lépe domácí a v 65. minutě po zmatku v hostující obraně Rada zvýšil na 2:1. V této době hráli domácí vynikající fotbal. Hosté se bránili jen s vypětím všech sil. Vítězství domácích bylo zasloužené. Fakta - branky: Vaníček, Rada – Šiler. Rozhodčí: Pavlas. ŽK 0:4. Diváků: 100. Poločas: 1:1.

Sopotnice – Mistrovice 3:0

První poločas byl velmi vyrovnaný s územní převahou hostujícího mužstva. Ve 47. minutě se po individuální akci prosadil Daniel Kubas a poslal domácí do vedení. V 58. minutě tentýž hráč po krásné akci zvyšuje vedení domácích na 3:0. V 88. minutě byl v pokutovém území faulován Javorský a z nařízené penalty Karel Novák upravil na 3:0. Fakta - branky: Kubas 2, Novák. Rozhodčí: Zuzík. ŽK: 0:0. Diváků: 100. Poločas: 0:0.

D. Dobrouč – Tatenice 2:2

Na těžkém a rozbláceném terénu předváděla obě mužstva dobrý výkon. Domácí měli převahu, ale nezúročili ji. Hosté se vytrvale bránili a ve 43. minutě zužitkovali jeden z brejků. Využili otevřené domácí obrany a šli do vedení. Trápení domácích pokračovalo až do 75. minuty, kdy Švercl ze skrumáže srovnal. Tatenice šla po chvíli opět do vedení. Kareš se ze 30 metrů trefil - 1:2. Domácí se však nevzdali, bojovali dál, což se jim vyplatilo, když hostující obránce zahrál rukou a z penalty srovnali. Fakta - branky: Švercl, Kubíček - Kareš J. Kareš. Rozhodčí: Rot. ŽK 2:2. Diváků: 100. Poločas: 0:1.

Albrechtice – Verměřovice 0:4

Celé utkání hráli hosté lepší fotbal a zaslouženě vyhráli. Domácí se nedostali do žádné šance. Verměřovice se do vedení dostali do vedení ve 14. minutě Tlapák, když umístil svoji střelu k tyči - 0:1. Ve 45. minutě se po samostatné akci trefil Kmeť. Skóre završil v nastavení opět Kmeť. Stav zápasu upravil na konečných 4:0 pro Verměřovice Pražák. Konec utkání se hrál v režii hostí. Kvalitní výkon kromě verměřovických předvedl rozhodčí Pokorný. Fakta – branky: Kmeť 2, Tlapák, Pražák. Rozhodčí: Pokorný. ŽK: 2:2. Diváků: 100. Poločas: 0:3. ⋌(ry)