Rybník – Brandýs 2:1 (0:0)

První poločas příliš brankových příležitostí nenabídl, obě mužstva hrála pozorně v obraně. Také ve druhé části se dlouho nemohl ani jeden tým prosadit, teprve v 59. minutě prošel obranou hostů Janda, jeho centr ještě nikdo nezužitkoval. Následně se ale k míči dostal O. Číž, jenž poslal Rybník do vedení. V 70. minutě se na druhé straně uvolnil Janoušek a z těžkého úhlu vyrovnal. V 88. minutě minul domácí branku ukvapený brandýský Zahálka, takže o výsledku rozhodla 90. minuta. To Hůlka nejprve nastřelil břevno a z dorážky se trefil Kareš. Branky: O. Číž, Kareš – Janoušek. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 2:2. Diváků: 90.

Luková – Sruby 0:3 (0:0)

Oboustranně špatný fotbal, hosté proměnili tři šance. Branky: Novotný 2, Chadima. Bez karet. Rozhodčí: Hanzl. Diváků: 100.

Červená Voda – Tatenice 2:0 (0:0)

Hosté měli hned ve 2. minutě gólovou příležitost, ale po dlouhém autu nastřelili tyč. Jejich převaha pokračovala, střelecky se ale nedokázali prosadit, stejně jako domácí. Svou šanci neproměnil třeba Machovič. Ve 21. minutě vyrazil domácí brankář Pasker přímý kop hostí. Ve 32. minutě Janků trefil tyč. Nápor domácích pokračoval i ve druhé půli. V 60. minutě vybojoval Kos roh, který rozehrával Kočajda, obránci míč sice odvrátili, ale druhý centr Kočajdy dorazil do brány Straka. Hra v závěru gradovala. V 67. minutě po Kočajdově centru z rohu se zaklepalo břevno. Poté se střídaly útoky na obou stranách. Závěr patřil domácím. V 89. minutě dal přímo z rohu Kočajda na konečných 2:0. Branky: Straka, Kočajda. ŽK: 0:2. Rozhodčí: Rot. Diváků. 100.

Sloupnice – Kerhartice 1:0 (1:0)

Hosté přijeli pouze v deseti a možná i díky tomu je domácí trochu podcenili. Na začátku několikrát čaroval kerhartický brankář Kopeček, který vychytal několik gólových šancí. Ve 25. minutě přece jen otevřel skóre po kombinaci domácích v malém vápně Laštůvka. Druhý poločas byl fotbalově horší, domácí se přizpůsobili „chodivé“ hře hostů, ale nakonec své vítězství vybojovali. Branka: Laštůvka. Rozhodčí. Rot. ŽK: 0:2. Diváků: 200.

Albrechtice – Sopotnice 3:3 (1:2)

Po celé utkání se hrál kvalitní fotbal s mnoha šancemi na obou stranách. Domácí se ujali vedení v 7. minutě, kdy Cach přihrál Sokolíkovi, který dal na 1:0. Ve 20. minutě hosté vyrovnali po rohovém kopu Vidličkou. Ve 35. minutě šla Sopotnice do vedení krásnou střelou Mašanského. Do druhé půle vstoupili lépe domácí, kterým se povedlo otočit výsledek na 3:2 brankami Hubálka z pokutového kopu a Sokolíka. Spravedlivou remízu zařídil domácí Beneš, který si v 75. minutě dal vlastní gól. Branky: Sokolík 2, Hubálek - Vidlička, Mašanský, vlastní. Rozhodčí: Sokol. ŽK: 3:4. ČK. 0:2. Diváků: 100.

Mistrovice – Lanškroun B 6:3 (1:3)

Už ve 23. minutě vedli hosté z Lanškrouna 3:0 a zdálo se, že vítěz zápasu je jasný. Jenže ve 24. minutě domácí podnikli rychlý protiútok a Škorpil snížil na poločasových 3:1. Ve 48. minutě přidal tentýž hráč druhou branku Mistrovic a v 54. minutě Vaníček střelou pod břevno vyrovnal. O čtyři minuty později domácí kapitán Junek otočil skóre, v 72. minutě Stejskal přidal pátý gól Mistrovic. Skóre uzavřel v 83. minutě Matějka střelou po zemi z deseti metrů. Branky: Škorpil 2, Matějka, Tomáš Vaníček, Miroslav Junek, Jaromír Stejskal – Wendlig 2, Kuttich. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 2:3. ČK: 1:2 (Doskočil – Kuttich, Celý). Diváků: 70.

Němčice – Jablonné 1:6 (0:3)

Hosté vyhráli po jednoznačném výkonu. Branky: Gyömber – nehlášeno. Rozhodčí: Zuzík. Bez karet. Diváků: 50.