Klášterec – Helvíkovice 1:2 (0:0)

Branky: M. Křeň – J. Kolář, I. Belobrad. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 1:2. Diváků: 100.

Tatenice B – Králíky B 0:7 (0:2)

Tatenické mužstvo bylo oslabeno o pět hráčů, kteří nastoupili za A mužstvo. Začátek zápasu byl ještě vyrovnaný, ale poté Králíky zcela opanovaly zápas. Branky: Hlava 5, Hořínek, Záleský. Rozhodčí: Hanzl. Bez karet. Diváků: 70.

Rudoltice – Brandýs B 3:0 (2:0)

Ve 28. minutě gólman hostí vyrazil balon pouze před sebe a domácí Nastoupil otevřel z dorážky skóre – 1:0. Ve 43. minutě po střele Stránského gólman míč sice opět vyrazil, jenže rudoltický Minář hlavičkou zvýšil. Rudoltičtí pak měli řadu šancí, které neproměnili, až v 80. minutě uzavřel skóre na konečných 3:0 po centru Vašina. Branky: Nastoupil, Minář, Vašina. Rozhodčí: Sokol. ŽK: 2:5. Diváků: 80.

Mladkov – Lichkov 2:1 (1:0)

První poločas čekala obě mužstva na chybu svého soupeře. Blíže ke vstřelení branky měli hosté, když po centru trefili nejdříve břevno a vzápětí selhali tváří v tvář výbornému Mikulkovi. V poslední desetiminutovce se ale začali osmělovat i domácí a mírnou převahu zúročili ve 45. minutě, když Mareš proměnil penaltu nařízenou za ruku ve vápně - 1:0. Druhá půle začala v režii domácích, kteří kontrolovali hru. V 55. minutě nastoupil do zápasu za zraněného Derku Jansa, o deset minut později si tento hráč naběhl na centr Mareše a hlavou zvýšil na 2:0. V 85. minutě se však Lichkovu podařilo snížit na konečných 2:1. Branky: Karel Mareš (z pen.), Martin Jansa – Robert Kroczak. ŽK: 2:2. Rozhodčí: Prokop. Diváků: 65.

Albrechtice B – Verměřovice B 0:1 (0:1)

Hosté byli v první půli lepším týmem a vypracovali si dvě vyložené šance. Ve 35. minutě se ujali vedení, když se z trestného kopu trefil Křivohlávek. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale domácí se gólově neprosadili. Branka: Křivohlávek. Rozhodčí: Kuttich. ŽK: 2:1. Diváků: 50.