Dobříkov B – Kunvald 1:1

Kunvald přijel do Dobříkova s úmyslem potvrdit první místo v tabulce. Vedoucí gól hosté vstřelili už ve 14. minutě, když se jim podařilo překvapit Rychtaříka v domácí brance. Ve 30. minutě vyrovnal rovněž z trestného kopu Zachař. Přes veškerou snahu obou týmu se nikomu další branku do konce utkání vstřelit nepodařilo, a tak konečný výsledek je pro obě mužstva spravedlivý. Fakta - branky: Zachař – Kucej. ŽK: 4:2. Rozhodčí: Brandýský. Diváků 60. Poločas: 1:1.

Boříkovice-Dolní Čermná 1:2

Na těžkém, zasněženém terénu se hrálo bojovné utkání, které domácím body nepřineslo. Ve vyrovnaném prvním poločase se ujala pouze hlavička hostujícího Pecháčka pod břevno - 0:1. Největší šanci domácích, pokutový kop, neproměnil Krejčí a střelu Boury zlikvidoval skvělým zákrokem brankář hostí. Druhý poločas měli domácí převahu, ale nejprve skórovali opět hosté, dorážkou po trestném kopu se trefil Havel – 0:2. Zanedlouho poté skórovali domácí po rohovém kopu se trefil Podolský – 1:2. Další tutovku hostí chytil domácí brankář Venzara a protože domácí trefili tyč a břevno skončilo utkání vítězstvím hostí, i když by průběhu utkání více slušela remíza. Fakta – branky: Podolský - Havel, Pecháček. ŽK: 3:1. Rozhodčí: Kuttich. Diváků: 20. Poločas: 0:1.

Č. Heřmanice – Těchonín 6:2

Domácí začali zostra a hned v úvodu zápasu nastřelili dvě tyče. V 18. minutě po dlouhém autu Jeřábka už skóroval Řehák. Ve 22. minutě zvýšil po samostatné akci opět Řehák. A posledně jmenovaný dokončil čistý hattrick po centru Stříteského. Chvíli po jeho trefě zvýšil opět po samostatné akci kapitán Hlávka. Hosté korigovali ještě do poločasu, když se trefil po rohu Špaček. Ve druhém poločase se hosté zlepšili a snížili Filipem. Heřmanice však žádné drama nepřipustily a v 75. minutě zvýšil Němec na 5:2. V závěru pečetil Kysilka z úhlu na 6:2. Fakta – branky: M. Řehák 3, Hlávka, Němec, Kysilka- Špaček, Filip. ŽK: 4:0. Diváků: 80. Poločas 4:1.

Žichlínek – Němčice 4:0

Utkání třetího od konce s posledním slibovalo drama, avšak to se nekonalo. Utkání bylo překvapivě jednoznačné. Zápas se odehrál za stálé převahy domácího mužstva. To porazilo Němčice o čtyři branky. Fakta – branky: Řehák, Motl, Skalický 2. Rozhodčí: Kodytek. ŽK 0:1. Diváků 70.

Řetová - Libchavy B 1:3

Utkání se hrálo na podmáčeném terénu. Hosté dokázali trestat z brejků a byli celkově lepším týmem. Fakta - branky: Müller, Musil 2 - Dostál. Rozhodčí: Špaček ml. Diváci: 70. ŽK: 1:1. Poločas: 1:2.