Lanškroun – Dobrouč 0 : 2

Domácí začali utkání nešťastně, když už ve třetí minutě Kuttich zahrával malou domů brankáři, na kterou číhal Matějíček. K míči se dostal a následně byl sražen brankářem. Pokutový kop proměnil Kubíček ve vedoucí branku hostí. Domácí mohli vyrovnat hned o několik okamžiků později, když prošel obranou hostí Mizerák, ale jeho lob skončil těsně vedle branky. Domácí si udržovali po celý zbytek poločasu herní převahu, kterou nedokázali brankově vyjádřit. Po přestávce pokračoval Lanš〜kroun v dobývání branky Dobrouče. Obrana hostujícího mužstva se však sevřela do nepropustného valu a jeho hráči vyráželi pouze k brejkům. Tato taktika se jim vyplatila a Ryšavý v závěru druhým gólem pečetil porážku domácích. Fakta – Branky: Kubíček, Ryšavý. Rozhodčí: Sokol. Žk: 1:3. Diváků: 80. Poločas: 0:1.

Verměřovice - Luková 6:2

Verměřovice se ujaly vedení již ve druhé minutě, kdy se po rohovém kopu trefil hlavou Vacek. O deset minut později se naprosto stejná situace opakovala na druhé straně hřiště a na 1:1 srovnal hlavou Šebrle. Ve 40. minutě kopali domácí penaltu a svou kapitánskou povinnost s přehledem splnil M. Pražák - 2:1. Hned na to kopali penaltu pro změnu hosté a Krejsar vyrovnal na 2:2. V nastavení první půle zatlačili domácí Lukovou před jejich branku, k zblokované střele se dostal Chládek a prudkou střelou po zemi zvýšil na 3:2. Ve druhé půli domácí již jasně dominovali. Nejprve Kmeť nastřelil tyč. V 65. minutě využil zaváhání obrany Sklenář a pohotově zvýšil na 4:2. V 72. minutě hlavičkoval do tyče domácí Tlapák. Z následného rohu se již nemýlil a hlavou upravil na 5:2. Deset minut před koncem po centru Tlapáka upravil na konečných 6:2 svým druhým gólem Sklenář. Fakta – Branky: Sklenář 2, Pražák M., Chládek, Tlapák, Vacek - Šebrle, Krejsar. Rozhodčí: Rot. ŽK: 1:2. Diváků: 50. Poločas: 3:2.

Brandýs – Červená Voda 2:1

Hosté sehráli nejlepší utkání podzimu na hřišti soupeřů. Brandýs měl v utkání technickou převahu. Hráči z Červené Vody však dlouho náporu Brandýsa odolávali. Hráz před brankou hostí vydržela bez trhliny do 25. minuty, kdy tečoval střelu spoluhráče Pavlíček a dostal favorita do vedení – 1:0 pro domácí. Fanoušci čekali, že se po brance utrhne stavidlo a Brandýs Červenou Vodu spláchne. Avšak v 38. minutě zahrávali hosté trestný kop a Janoušek tečoval míč do vlastní sítě. Domácí se ukázali jako slušně vychovaný hostitel. Růžička nejdříve zaklepal na branku hostí. Jakoby se chtěl zeptat, zda příště míč už do kasy smí vstoupit. Když se mu dostalo kladné odpovědi, tak Kroupa v 75. minutě využil toho, že se nejlépe zorientoval v malém vápně a rozhodl o tom, že všechny body zůstaly v Brandýse. Fakta – Branky: Pavlíček, Kroupa – vlastní. ŽK: 0:3. Rozhodčí: Špaček st. Diváků: 70. Poločas: 1:1.

Mistrovice – Jablonné 1:0

Mistrovice se do Jablonného zakously. Matějka trefil břevno. Hosté oplatili podobnou měrou a nevyužili příležitost, když šli sami na branku a nedali. Dále už si nebezpečné šance připravovali pouze domácí. Junkovi se střela mezi tři tyče nevešla. Stejskalovi poté, co dostal ideální přihrávku do vápna, sice už ano, ale překážela mu tam drobnost – nohy obránce hostí. Druhá půle vypadala stejně jako první. Svoje šance zahodili postupně jak Junek, tak Škorpil. Poslední minuty zápasu se hrály už pouze před brankou Jablonného. Mistrovice je držely v kleštích. Sladká odměna se dostavila minutu před koncem regulérní hrací doby. Domácí Škorpil zahrával přímý kop a jeho levačka poslala míč za záda brankáře hostí. V rychlém a bojovném utkání vyhráli domácí zaslouženě. Fakta – Branka: Škorpil. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 3:2. Diváků: 90. Poločas: 0:0.

Tatenice – Sopotnice 3:3

Hrál se vyrovnaný zápas, ve kterém hosté skórovali pouze ze standardních situací. Domácím se i o deseti povedlo zápas dotáhnout do remízového konce. Hosté kopali dvě penaltym které proměnil Novák. Domácí úspěšně jednu – Krejčí. Fakta: Branky: Krejčí 2, Kučera - Mašanský, Novák 2(PK) ŽK: 5:2 , Čk 1: 0 Jelínek (T). Diváků: 150. Poločas: 2:1.

Sruby – Kerhartice 4:1

Domácí měli vynikající vstup do utkání a už ve 22. sekundě dal Novotný první gól po chybě hostujícího beka, jenž byl myšlenkami asi ještě někde v šatně. Druhou branku si Novotný připsal po centru Simona. Ve 20. minutě domácí Ropek nastřelil tyč. Sruby poté polevily a hosté se dostávali do hry. Po třiceti minutách mohli hosté poprvé skórovat, když srubskému brankáři vypadl míč z ruky a zachránil ho až Ropek, který vykopával z brankové čáry. Koncem poločasu hosté hrozili z rohů, žádný z nich však v branku nepřetavili. Začátek druhé půle byl ve znamení střely do šibenice v podání domácího Chadimy – 3:0. Novotný si nakonec připsal hattrick, když po Chadimově přihrávce udělal kličku brankáři Kerhartic a pohodlně zavěsil do prázdné brány. Za hosty potom upravil na konečných 4:1 Brynzák. Fakta – Branky: Novotný 3, Chadima- Brynzák. ŽK: 2:2. Rozhodčí: Špaček st. Diváků: 100. Poločas: 2:0.