Kunvald - Řetová 1:2 (0:1)

Hosté se ujali vedení 1:0 po ruce ve vápně, kterou sudí neodpískal, domácí přestali hrát a Řetová skórovala. O pár minut později Kunvaldští vyrovnali, ale pro ofsajd rozhodčí gól neuznal. Ve 30. minutě domácí opět skórovali, ale sudí ani tentokrát branku neuznal. Domácí vyrovnali v 79. minutě z penalty. Dvě minuty před koncem strhli výhru na svou stranu Řetovští. Branky: Košek – nehlášeno. Sudí: Hovorka. ŽK: 1:5. Diváků: 40.

Dolní Čermná – Těchonín 1:1 (1:1)

Diváci viděli vyrovnaný zápas. Velmi dobrý výkon podal hlavní rozhodčí. Branky: Pecháček – Filip. Rozhodčí: Špaček st. ŽK: 1:1. Diváků: 60.

D. Dobrouč – Libchavy B 5:2 (3:0)

Poslední utkání bylo rozhodnuto již v prvním poločase. Čistým hattrickem se o to postaral Vojtěch Kubíček, který přidal ve druhé půli ještě čtvrtý gól z penalty. Ve 46. minutě ale hosté snížili a v 56. dal Dostál na 4:2. Uklidnění přinesla 62. minutě, když Chotěnovský po úniku uzavřel na 5:2. Branky: Kubíček 4 (1 z pen.), Chotěnovský – Dostál, Čada. ŽK: 1:5. Rozhodčí: Stolín. Diváků: 150.

Č. Heřmanice – Dobříkov B 3:5 (2:2)

Vedení se ujali v 15. minutě hosté, když se z dvaceti metrů trefil Kašpar. O dvě minuty později vyrovnal Šimek. Jenže Dobříkovští šli znovu do vedení Houžvičkou. Ve 35. minutě nařídil sudí pokutový kop za faul dobříkovského gólmana, který proměnil Řehák. V 50. minutě šli hosté opět do trháku, tentokrát skóroval Střasák. V 65. minutě neproměnil dobříkovský Klapal penaltu, ale vše si vynahradil v 70. minutě – 2:4. V 73. minutě přidal Czernyanszký pátý gól, ale o šest minut později dal na konečných 5:3 Beneš. Branky: Šimek, Řehák (z pen.), Beneš - Kašpar, Houžvička, Střasák, Klapal, Czernyanszký. Sudí: Špaček. ŽK: 2:2. Diváků: 60.

Dlouhoňovice – Boříkovice 5:3 (2:2)

Úvod patřil domácích a jejich tlak zužitkoval 8. minutě z penalty Ondřej Václavek. Hosté snížili ve 28. minutě také z penalty Davídkem. Ve 34. minutě poslal domácí znovu do vedení Ondřej Václavek z přímého kopu. Hosté do poločasu vyrovnali Podolským. Druhá půle vyšla lépe Dlouhoňovickým, když se střelami zdálky prosadili Peřina a Kořínek. Na 4:3 snížil z brejku Šverák. Na konečných 5:3 ale upravil v 81. minutě Milan Václavek. Branky: Ondřej Václavek 2 (1 z pen.), Peřina, Kořínek, Milan Václavek – Davídek (z pen.), Podolský, Šverák. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 1:3. Diváků: 100.

Dolní Třešňovec – Zálší 2:1 (0:0)

Domácí byli po většinu zápasu lepší, měli více brankových příležitostí, ale dlouho se jim nevedlo v koncovce. Druhá půle pobíhala ve stejném duchu. Zálší využívalo brejky a po jednom z nich šlo do vedení. V závěrečném náporu domácí nejprve v 88. minutě Petikem vyrovnali a v 93. minutě otočili výsledek Jedlinským. Branky: Petik, Jedlinský – Doležal. Rozhodčí. Pavlas. ŽK: 4:2. Diváků: 100.