Č. Voda – Brandýs n. O. 0:3 (0:1)

Úvod utkání byl vyrovnaný, později převzali iniciativu hosté. Vedoucí gól padl v 19. min. po chybě domácích ve středu hřiště a rychlém útoku hostů po levé straně hřiště. Ve druhém poločase domácí zvýšili tlak. Ten vyvrcholil v 72. min. po faulu v pokutovém území. Penaltu však Duškovi brankář Brandýsa vyrazil a stal se tak hrdinou zápasu. Byl to zlom v utkání. Brzy nato po rychlé akci zvýšil opět Hanzl na 2:0 a v 79. min. upravil po kombinační akci Janoušek střelou po zemi na konečných 3:0. Branky: Hanzl 2, Janoušek. ŽK 0:2, Rozhodčí Hanzl. Diváků 120.

Mistrovice – Jablonné 2:1 (1:1)

Ve 3. min. měli hosté první šanci, ale vedení se ujímají domácí už v 5. min. po trestném kopu Škorpila. Ihned nato domácí Junek přestřeluje břevno a v 9. min. hosté vyrovnali na 1:1. Osm minut po zahájení druhého poločasu nastřelil domácí Peřina z trestného kopu tyč. Vítězná branka domácích padla z penalty po ruce obránce v 61. minutě. Pokutovým kopem zajistil vítězství Mistrovic Škorpil, který se ve výborném světle představil i v dalším průběhu svou úrovní velmi výborného zápasu. Branky: Škorpil 2 – Štruml. Rozhodčí Sobotka. ŽK 2:2. Diváků 130.

Rybník – Luková 2:0 (1:0)

První poločas patřil domácím hráčům, kteří svou převahu vyjádřili pouze jednou brankou, kterou vstřelil hlavou nejmenší hráč na hřišti Marcel Novotný. Druhý poločas měl více ze hry soupeř, který se snažil vyrovnat.V závěru zápasu po krásné přihrávce Hůlky pečetil výsledek dorostenec Kareš. Branky: M. Novotný, Kareš. Rozhodčí: Sokol. ŽK 0:4, ČK 0:1 (Švec). Diváků 150.

Albrechtice – Tatenice 2:4 (0:2)

Celé utkání se hrál výborný fotbal se spoustou šancí na obou stranách. Do první se dostali hosté, V 15. min. si domácí dali vlastní branku Benešem. O osm minut později centroval téměř z půli hostující Krejčí a k překvapení všech skončil míč v síti – 0:2. Ve 48. min, vykřesal naději domácích Faltus – 1:2. Hosté zvýšili však náskok o několik minut později. Ani kontaktní gól nestačil a osm minut před koncem zvýšil Kareš na 4:2 pro hosty. Branky: Faltus 2, - Beneš vlastní, Kareš 2 a Krejčí. ŽK 1:1. Rozhodčí Špaček st. Diváků 150.

Sopotnice - Kerhartice 1:2 (1:0)

V 10. min. se výborně trefil Kubas a poslal domácí do vedení 1:0. Hlavička Kubase ve 30. min. nebyla pro domnělý ofsajd uznána. Hosty podržel výbornými zákroky brankář Kopeček, jinak by bylo vedení domácích výraznější. V 51. min. po hrubé chybě domácího brankáře Dočkal vyrovnal pohodlně na 1:1. Další hrubka v obraně znamenala v 90. minutě branku Teplého a vítězství hostů 2:1. Domácí ztratili zápas, který měli po prvním poločase pevně ve své režii. Branky: Kubas – Dočkal, Teplý. ŽK 2:3. Rozhodčí Rot. Diváků 100.

Sloupnice – Lanškroun B 2:1 (1:0)

Hrál se hodně bojovný fotbal, který nepřinesl pro diváky mnoho krásy. Průběh zápasu ovlivnila hned 1. minuta, když Mansfeld zahrával z vlastní poloviny dlouhý trestný kop do vápna soupeře a brankář hostí si srazil míč do branky – 1:0. Po zranění domácího Smoly nasadili lanškrounští k náporu, do šancí se dostali Petik a Šebrle. Domácí ale dokázali srovnat hru a zahrozili brejky Vondry a Bednáře. V 70. minutě byl na vápně hostí faulován Vondra a nařízený pokutový kop také proměnil – 2:0. Ve třetí minutě nastavení pak korigovali hosté z penalty, která byla nařízena za odpískanou ruku. Branky: Mansfeld, Vondra (pokutový kop) – Šebrle (pokutový kop). Rozhodčí Sobotka. ŽK 1:3. Diváků 150.

Němčice – Sruby 1:4 (0:1)

Domácí drželi s hosty krok pouze v prvním poločase. Ve druhém poločase přidali hosté další tři branky a domácí už jenom výsledek jedinou brankou korigovali. Branky: Halbrštát – Simon, Kysilko, Hořejší, Dušek. ŽK 0:3. Rozhodčí Sokol. Diváků 50.