OP II

Sruby – Sloupnice 3:1 (1:1)
Za letního počasí vstoupili do posledního zápasu této sezony v souboji o třetí místo v okrese lépe domácí, když hned z rozehry napálil míč na hostující bránu Schauer a tato střela zapadla po 4 vteřinách hry za záda gólmana Sloupnice – 1:0. Hosté se s tímto stavem nesmířili a dokázali se dostávat před branku Srubů, nejdříve zahrozili nastřelením břevna a zanedlouho se jim podařilo vyrovnat na 1:1.
Druhý poločas již ovládli domácí, když se dokázal dvakrát prosadit po pěkných akcích Laštovka –  3:1. V závěru měl ještě dvě loženky Motl, ale s jeho střelami si hostující gólman poradil. A tak se domácí rozloučili se sezonou výhrou a celkovým třetím místem v okrese.Výsledek potěšil i trenéra Flidra, který se tímto zápasem s funkcí trenéra na Srubech rozloučil.
Fakta – branky: Schauer, Laštovka 2. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 2:2. Diváci: 78.

Mistrovice – České Heřmanice 1:2 (1:1)
Už ve 3. minutě se domácí ujali vedení 1:0 po střele Škorpila k tyči. Ve 24. minutě domácí zahrávali trestný kop Škorpilem, střela po teči skončila na tyči a následná dorážka nad břevnem. Ve 31. minutě se do šance dostal domácí Matějka, ale střela měla malou razanci. Ve 32. minutě hosté vyrovnali z trestného kopu a následné dorážky na 1:1. Ve 38. minutě se v další šanci ocitli domácí, ale branku nevstřelili. Ve 39. minutě Škorpil nechal vyniknout hostujícího gólmana. Ve 40. minutě domácí Stejskal ve vyložené šanci střílel mimo. V 57. minutě hosté rozhodli zápas rychlým protiútokem a následnou střelou k tyči. Domácí ztratili zápas katastrofálním neproměňováním šancí.
Fakta – branky: Škorpil – Němec, Kysilka. Rozhodčí: Sokol. ŽK: 2:1. Diváci: 50.

Kunvald – Králíky/Č. Voda B 5:3 (4:1)
Fakta – branky: Moudrý 3 (1 z pen.), O. Kreja 2 – Musil, Jurenka (pen.), Pasker. Rozhodčí: Chadima. Bez karet. Diváci: 40.

Řetová – Brandýs 8:1 (6:0)
Na poslední mistrovský zápas do Řetové přijel sestupující tým z Brandýsa nad Orlicí. Domácí byli při chuti a podporováni fanoušky nasypali soupeři šest branek. Druhý poločas si domácí už jen kontrolovali a přidali ještě další dvě branky. Za hosty upravil skóre krásným sólovým únikem kapitán Brandýsa nad Orlicí Zhorela. Loučení se sezonou se povedlo Řetové na výbornou.
Fakta – branky: Bače 3, Volf 3, Lehký, Kvapil –  Zhorela.  Rozhodčí: Ropek. Diváci. 100.

Dobříkov B – Dolní Dobrouč 4:2 (1:1)
Loučení se sezonou vyšlo domácím skvěle. Vítězství a hattrick nejlepšího střelce  Jana Horníčka dodaly poslednímu zápasu zlatý lesk. Díky za výbornou sezonu patří všem hráčům, funkcionářům a v neposlední řadě všem dobříkovským fanouškům.
Fakta –  branky: J. Horníček 3, Marek – Horáček, Dušek. Rozhodčí: Habánek. Bez karet. Diváci: 60.

Těchonín – Tatenice 2:1 (1:0)
Těchonín zakončil sezonu výhrou na domácí půdě.
Fakta – branky: Kovanda, Špaček – Knápek. Rozhodčí: Seidl. ŽK: 2:2. Diváci: 90.

Jablonné nad Orlicí – Sopotnice 1:2 (0:2)
První poločas byl zpočátku vyrovnaný. Hosté skórovali dvakrát po závaru před domácí brankou. Ve druhé půli domácí přidali a vstřelili jednu branku. Do konce poločasu se již nic nestalo a utkání se dohrálo bez šancí.
Fakta – branky: Tomek – Kubišta. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 0:3. Diváci: 230.

OP III

Kerhartice – Luková 2:3 (2:0)
Fakta – branky: Váně 2 – Ptáček 2,Pirkl. Rozhodčí: Hejl. Diváci: 40.

Albrechtice – Rybník 0:0 PK 0:1
Nehlášeno.

Dlouhoňovice – Králíky/Č. Voda C 1:2 (0:1)
Hosté byli jasně lepší a zaslouženě vyhráli.
Fakta – branky: Musil – Koreň, Kromíchal. Rozhodčí: Kolář. Bez karet. Diváci: 30.

Helvíkovice – Klášterec 5:3 (3:2)
První poločas byl dramatický. Ve druhé půli se jasně rozhodlo o výsledku.
Fakta – branky: Ro. Štěpánek 3 (1 z pen.), Ri. Štěpánek – Šimek, Fišer, Mitvalský. Rozhodčí: Hanzl. Bez karet. Diváci: 50.

Rudoltice – Dolní Třešňovec 3:0
Nehlášeno.

Boříkovice – Dolní Čermná 5:1 (3:1)
Na pozadí Boříkovického dětského dne potvrdili domácí veleúspěšnou jarní část soutěže a po posledním kole ročníku 2011-2012 skončili na bronzovém stupínku tabulky.
Fakta – branky: Dušek 2, Kylar, Švéda, Štencl – Pecháček. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 0:2. Diváci: 350.