OP III. třídy

Dolní Čermná – Albrechtice 0:2
Hosté byli v utkání aktivnější, předčili domácí hráče v nasazení i důrazu a po zásluze si odvezli z čermenského trávníku tři body.
Fakta – branky: Šnír, Dostál. ŽK: 4:4. Rozhodčí: Depeš. Diváci: 120.
Brandýs n. O. – Rudoltice 2:1
Brandýští začali utkání náporem, hostům však těžký terén pomáhal při boření domácích ataků. V 18. minutě zahrával přímý kop Hanzl, jeho centr našel hlavu Pavlíčka a domácí se ujali vedení. Rudoltice se poté urputně bránily útokům a v závěrečné patnáctiminutovce první půle i několikrát zahrozily. Vidět byl především hráč Stránský.
Do druhé půle vstoupil lépe Brandýs. Velkou šanci měl Beneš, ale sám před brankářem selhal. Domácí hosty do šancí příliš nepouštěli, ale v 60. minutě zahrávali ojedinělý rohový kop a v malém vápně se důrazně prosadil hlavou Stránský. Rudoltice si však nestihly vyrovnaného stavu dlouho užít. V 64. minutě přišla nádherná akce domácího týmu. Zhorela se prosadil u postranní čáry, sólo dotáhl do malého vápna, odkud předložil Pavlíčkovi, a ten měl snadnou úlohu. Hosté poté více otevřeli hru, ale šance si vypracovávali pouze hráči Brandýsa. Do konce utkání se již skóre neměnilo.
Fakta – branky: Pavlíček 2 – Stránský. ŽK: 3:1. Rozhodčí: Dvořák. Diváci: 50.
Klášterec n. O. – Žamberk B 1:3
Po celodenním dešti se hrálo na těžkém terénu, což vyhovovalo zkušenějším a fotbalovějším hostům. Převahu vyjádřili vstřelením dvou gólů během prvního poločasu. Ve druhé půli byla hra vyrovnanější. Domácí snížili brankou z penalty, ale v závěru zápasu „zazdil" šanci Fišer a z protiútoku na konečných 1:3 upravil z penalty Dvořák.
Fakta – branky: Fišer z pen. – Rolf, Huška, Dvořák z pen. ŽK: 2:0. Rozhodčí: Juda. Poločas: 0:2. Diváci: 100.
Luková – Lichkov 2:0
Fakta  – branky: Duspiva, Prokop. ŽK: 0:2. ČK: 0:2 (Gerža, Kulaxidis). Rozhodčí: Hanzl. Poločas:1:0.
Mistrovice – Kerhartice 3:2
Žichlínek – Kunvald 1:5

(bed, jb)

OP IV. třídy

Ústí n. O. C – Libchavy B 6:1
Před pěknou diváckou kulisou se hrálo kvalitní utkání, ve kterém domácí potvrdili svoje postavení.
Kerhartice B – Němčice 4:2
Domácí byli lepším mužstvem a zaslouženě zvítězili.
Fakta – branky: Hanus, Fischer, Fišar, vlastní – Stejskal, Vytlačil. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 3:3. Poločas: 2:1. Diváci: 30.