V okresním přeboru III. třídy se hrály následující zápasy

Albrechtice – Klášterec n. O.
Zpočátku měli domácí hráči navrch a dokázali vstřelit do poločasu jeden gól. Po přestávce nastoupili vlažně a Klášterečtí toho využili. V závěru zápasu se dvakrát prosadili hráči Albrechtic.
Fakta – branky: Smola, Marek, Kollert – Honzák. ŽK: 0:3. Rozhodčí: Chadima. Diváci: 50.
Lichkov – Brandýs n. O. 1:4
Utkání velmi dobré úrovně, ve kterém domácí zahazovali šance jak na běžícím páse a hosté je za to trestali. V prvním poločase měli více ze hry Lichkovští a jen díky gólmanovi hostí skončil nerozhodným výsledkem. Po přestávce hosté z Brandýsa přidali a střelou z úctyhodné dálky zvýšili na 2:1. Lichkovští vrhli všechny síly do útoku se snahou o vyrovnání. Soupeř toho využil a ze dvou brejků vsítil další dvě branky.
Fakta – branky: Bednář – Horníček, Hanzl 2, Zhorela. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 1:3. Diváci: 80.
Kerhartice – Luková 8:1
Střelecký koncert Lukáše Váněho, který vstřelil prvních šest gólů, přispěl k vysokému vítězství domácích. Skóre mohlo být ještě vyšší, kdyby domácí hráči proměnili ty nejvyloženější šance.
Fakta – branky: Váně 6, Pirkl, Eliáš – Duspiva. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 0:1. Diváci: 50.
Žichlínek – Mistrovice 2:1
Domácí v úvodu třikrát nastřelili konstrukci branky. Následně inkasovali z rychlého protiútoku. Vystupňovat tlak a otočit výsledek se podařilo Žichlínku až v závěrečné fázi zápasu.
Fakta – branky: Motl, Jelínek – Stejskal. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Budina. Diváci: 80.
Kunvald – Žamberk B 1:1, PK. 4:2
Fakta – branky: Moudrý – Ulrych. ŽK: 0:2. Rozhodčí: Sobotka. Diváci: 120.
Rudoltice – D. Čermná 1:3
(bed, řeh, zb, ger)

Zápasy čtvrté třídy přinesly tyto výsledky

Verměřovice B – Ústí n. O. C 1:2
Fakta – branky: Nastoupil – Zachař 2. ŽK: 0:0. Diváci: 40.
Jehnědí – Albrechtice B 4:2
Domácí měli celý zápas převahu.
Fakta – branky: Najman 3, Bače – Řehák 2. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Lukes. Poločas: 2:1.
Tatenice B – Kerhartice B 1:5
Hosté byli v zápase lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Fakta – branky: Knápek – Kopeček 2, Pulkrábek, Fišer. ŽK: 2:0. Poločas: 0:3. Diváci: 50.
Němčice – Dolní Třešňovec 2:6
Hráči Třešňovce vyučovali domácí v produktivitě. Stínem utkání je vážné zranění brankáře hostí, který byl odvezen do nemocnice.
Fakta – branky: Nešpor, Voleský – Ambrož 2, Celý 2, Holeček, Dorazil. Rozhodčí: Šejna. ŽK: 2:3. Poločas: 1:4. Diváci: 50.
Libchavy B – Dlouhoňovice 2:1
Ve vyrovnaném utkání s šancemi na obou stranách měli víc štěstí domácí.
Fakta – branky: Špína, Karpíšek –  Nastoupil. Rozhodčí: Prokop. Poločas: 2:0. ŽK: 0:1. ČK: 0:0. (bed)