Okresní přebor II.třídy 19. kolo, 30. dubna a 1. května

A1A1901 Sruby- Albrechtice Lukes, Papáček R ., Laštovka  NE  17:00
A1A1902 Dol.Dobrouč - Dol.Čermná Budina, Sokol, Böhm  NE  16:00
A1A1903 Těchonín - Králíky-ČV B Sobotka, Lukes, Pecza  SO  16:00
A1A1904 Čes.Heřmanice - Dobříkov B Chadima, Bezdíček, Stratílek  NE  16:00
A1A1905 Brandýs n.Orl. – Řetová Hanzl, Juda, Komínek  NE  16:00
A1A1906 Tatenice - Jablonné n.O. Hejl, Krajči, Šilar  NE  16:00
A1A1907 Libchavy – Sopotnice OFS SY  SO  17:00

Okresní přebor III.třídy 15. kolo, 30. dubna a 1. května

A2A1501 Žichlínek – Mistrovice Kočí, Budina, Papáček R  SO  15:00.
A2A1502 Dol.Třešňovec – Rybník Šejna, Bednář, Beneš  NE  16:00
A2A1503 Rudoltice - Králíky-ČV C Zuzík, Laštovka, Stratílek  SO  16:00
A2A1504 Dlouhoňovice – Kunvald Rot, Zuzík, Jakubec  NE  16:00
A2A1505 Kerhartice – Lichkov Ropek, Vejda  SO  17:00
A2A1506 Boříkovice - Klášterec n.O. Kolář, Bednář, Hejl  SO  16:00

Okresní přebor IV.třídy 13. kolo, 1. května

A3A1302 Verměřovice B – Luková Rot, Beneš  NE  10:00
A3A1303 Albrechtice B – Němčice Prokop, Albrechtice  NE  16:00
A3A1304 Kerhartice B – Jehnědí Saňák, Jansa NE  15:00
A3A1305 Libchavy B – Helvíkovice Formánek, Seidl  NE  17:00

Okresní přebor dorostu 13. kolo, 30. dubna

C1A1302 Žichlínek - Dol.Čermná Prokop  SO  10:00
C1A1303 Rudoltice – Zámrsk Laštovka  SO  13:15
C1A1304 Tatenice - Dol.Dobrouč Šilar  SO  17:00
C1A1305 Libchavy – Jehnědí OFS SY  SO  14:00

Okresní přebor starších žáků 13. kolo, 30. dubna

E1A1301 Jehnědí - Dol.Třešňovec Saňák  SO  13:30
E1A1302 Řetová – Javornice Chadima  SO  15:00

Obsazení okres Svitavy, 1. května

A1A1901 S.Dl. Loučka - S.Dolní Újezd Sobotka-Ropek,Kočí  NE  17:00

Změny v obsazení na 23.-24.dubna 2011

OP II.tř.

A1A1801 Albrechtice – Sopotnice Ropek-Juda,Komínek  SO  17:00

OP III.tř.

A2A1401 Mistrovice - Klášterec n.O. Budina-Kolář,Papáček R.  SO  16:00
A2A1404 Králíky/Č.Voda C - Dlouhoňovice  (hř. Králíky) HR Dvořák  NE 16:00

OP IV.tř.

A3A1204 Luková - Albrechtice B AR 1 Šilar  NE  16:00

OP dorost

C1A1202 Dol. Dobrouč Libchavy Prokop  SO  15:00