Okresní přebor II.třídy 18. kolo, 23. a 24. dubna

A1A1801  Albrechtice – Sopotnice Vejda, Ropek, Juda  SO  17:00
A1A1802  Jablonné n. O. – Libchavy OFS SY  NE  17:00
A1A1803  Řetová – Tatenice Bezdíček, Chadima, Formánek  NE  16:00
A1A1804  Dobříkov B - Brandýs n. O. Ropek, Kočí, Pecza  NE 17:00
A1A1805  Králíky/ČV B - Č. Heřmanice (hř.Č. Voda)  Hanzl, Krajči, Šilar  SO  16:00
A1A1806  D. Čermná – Těchonín Rot, Bednář, Jakubec  SO  17:00
A1A1807  Sruby - D. Dobrouč Zuzík, Laštůvka, Lukes  NE  17:00

Okresní přebor III.třídy 14. kolo, 23. a 24. dubna

A2A1401  Mistrovice - Klášterec n. O. Hejl, Prokop, Komínek  SO  16:00
A2A1402  Lichkov – Boříkovice Chadima, Bezdíček, Stratílek  SO  16:00
A2A1403  Kunvald – Kerhartice Sobotka, Lukes, Kočí  SO  16:00
A2A1404  Králíky/ČV C – Dlouhoňovice (hř.Králíky)  Hylský, Bednář, Beneš  NE  16:00
A2A1405  Rybník – Rudoltice Hanzl, Hovorka, R. Papáček  NE  16:00
A2A1406  Žichlínek - D. Třešňovec Budina, Kolář, Jansa  NE  16:00

Okresní přebor IV.třídy 12. kolo, 23. a 24. dubna

A3A1202  Jehnědí - Libchavy B Pecza, Formánek  SO  16:00
A3A1203  Němčice - Kerhartice B Zuzík, Laštůvka  SO  17:00
A3A1204  Luková - Albrechtice B Šejna  NE  16:00
A3A1205  Rokytnice – VerměřoviceB Saňák  NE  16:00

Okresní přebor dorostu 12. kolo, 23. a 24. dubna

C1A1202  D. Dobrouč – Libchavy Budina  SO  15:00
C1A1203  Zámrsk – Tatenice Kočí  NE  14:00
C1A1204  D. Čermná – Rudoltice Bednář  SO  14:00
C1A1205  Choceň B - Žichlínek (hřiště Sruby)  Laštůvka  NE  14:00

Okresní přebor starších žáků 12. kolo, 23. dubna

E1A1201  D. Třešňovec – Řetová Saňák  SO  13:15
E1A1202  Jehnědí - Javornice Formánek  SO  13:30

Obsazení okres Svitavy, 23. dubna

A1A1801  Dlouhá Loučka - M. Třebová dodatečně  SO

Změny v obsazení na 16.-17.dubna 2011
OP II.tř.

A1A1707  Sopotnice - Jablonné n.O. AR 2 L. Papáček  NE  17:00

OP III.tř.

A2A1301  D. Třešňovec – Mistrovice HR Ropek  NE  16:00
A2A1302  Rudoltice - Žichlínek HR Rot, AR 1 Bednář  SO  16:00

OP IV.tř.

A3A1103  Kerhartice B – Luková AR 2 Hovorka  NE  15:00
A3A1104  Libchavy B – Němčice HR R. Papáček  NE  17:00

OP dorost

C1A1104  Libchavy – Zámrsk Stratílek  SO  14:00

OP starší žáci

E1A1102  Řetová – Jehnědí Jadrný  SO  15:00

OFS SY

A1A1702  Opatov - Dolní Újezd AR 2 R.Papáček  SO  17:00

Krajské soutěže 16. dubna
I.B třída

A3B1702  Semanín – Pomezí AR 2 Vejda  SO  17:00
A3B1706  Králíky/Č.V. - Č. Třebová B AR 2 Ropek  SO  17:00

OP starší a mladší dorost

C1A1706  Králíky/Č.V - H. Jelení AR 1 Ropek  SO  12:30+14:45

III.liga ženy, 16. dubna

Sázava - Dvůr Králové Hovorka  SO  13:00

Český pohár - 1.kolo, 20. dubna a 1. května

01  Kunvald – Těchonín Šejna-Bednář-Beneš  ST  17:00
02 Králíky/Č.Voda - Jablonné n.O. Rot-Saňák-Hejl  ST  17:00
03 Albrechtice – Tatenice Hanzl-Juda-Komínek  ST  17:00
04 Řetová – Libchavy Zbroj-Lukes-Kočí  ST  17:00
05 Kerhartice – Sopotnice Sokol-Böhm-Formánek  ST  17:00
06 D. Čermná - D. Dobrouč mistrovské utkání  NE  16:00
07 Dobříkov - Sruby Pecza-Zuzík-Laštůvka  ST  17:00
08 Brandýs n. O. - Č. Heřmanice Ropek-Budina-Jansa  ST  17:00

Oprava adresy

Jan Saňák – s.sonik@seznam.cz