Soutěž A1A Okresní přebor II. třídy – STAVONA 11. kolo 19. – 20. října
A1A1101 Sruby – Albrechtice                                       OFS CR, OFS CR, OFS CR NE 15:30
A1A1102 České Heřmanice – Žamberk B                                    Sita, Langr, Jung NE 15:30
A1A1103 FC Jiskra 2008 B – Brandýs n. O.                       Serbousek, Böhm, Kolář SO 15:30
A1A1104 Sopotnice – Sloupnice                                        Hejl, Serbousek, Roček NE 15:30
A1A1105 Těchonín – Rybník                                                 Jačisko, Šilar, Smola SO 15:30
A1A1106 Tatenice – Boříkovice                                      OFS SY, OFS SY, OFS SY NE 15:30
A1A1107 Semanín – Dolní Dobrouč                                     Ropek, Zuzík, Zeleňák SO 15:30

Soutěž A2A Okresní přebor III. třídy 11. kolo 19. – 20. října
A2A1101 Lichkov – Rudoltice                                                       Dodatečně SO 15:30
A2A1102 Verměřovice B – Dolní Čermná                                               Šilar NE 10:00
A2A1103 Kunvald – Žichlínek                                  Šejna st., Hovorka, Diblík SO 15:30
A2A1105 Mistrovice – Kerhartice                                                 Zerzán ml. SO 15:30
A2A1106 Luková – Helvíkovice                                                             Kolář NE 15:30

Soutěž A3A Okresní přebor IV. třídy 11. kolo 19. – 20. října
A3A1101 Libchavy B – Albrechtice B                                    Böhm NE 15:30
A3A1102 Dolní Třešňovec – Klášterec nad Orlicí                  Smola NE 15:30
A3A1103 Němčice – Jehnědí                           Lukes, Zuzík, Ropek NE 15:30
A3A1104 Dlouhoňovice – Volno                                                     NE 15:30

Soutěž E1A Okresní přebor starších žáků 9. kolo 19. – 20. října
E1A0901 Kunčina / Mladějov – Volno                                               SO 14:30
E1A0902 Březová n. Sv. – Žamberk                                     OFS SY NE 10:00
E1A0903 Vraclav/Dobříkov – Sebranice                           Dodatečně SO 13:15
E1A0904 Radiměř – Sloupnice                                            OFS SY NE 10:00
E1A0905 Tatenice – Rybník                                                     Šilar NE 10:00
E1A0906 Albrechtice – Rudoltice                                               Hejl SO 13:30

Obsazení soutěží OFS SY – 19. října
A1A1104 Hradec n. Sv. – Jaroměřice              Chadima-Lukes, Najman SO 15:30
Obsazení meziokresní přebor dorostu – 19. října
C1A0901 D. Třešňovec – Staré Město                                        Hanzl SO 15:00
Obsazení soutěží OFS CR – 20. října
A1A1106 Krouna – Miřetice                           Dvořák – Chadima, Pecza NE 15:30