Soutěž A1A Okresní přebor II.třídy – STAVONA 25. kolo – 8. a 9. června
A1A2501 Sopotnice – Řetová                    Hanzl, Jačisko, Langr NE 17:00
A1A2502 Čes. Heřmanice – Choceň B       Pecza, Ropek, Chadima NE 16:00
A1A2503 Těchonín – Boříkovice                OFS SY, OFS SY, OFS SY SO 16:00
A1A2504 Tatenice – FC Jiskra 2008 B        Smola, Depeš, Šejna NE 16:00
A1A2505 Sruby – FK Dolní Dobrouč          Sobotka, Dvořák, Najman NE 17:00
A1A2506 Rybník – Sloupnice                   Chadima, Sobotka, Pecza SO 17:00
A1A2507 Helvíkovice – Dobříkov B             Jačisko, Smola, Hanzl SO 16:00

Soutěž A2A Okresní přebor III. třídy 22. kolo – 8. a 9. června
A2A2101 Žamberk B – Kunvald                 Zuzík, Lukes, Zeleňák NE 17:00
A2A2102 Klášterec n. Orl. – Albrechtice    Roček, Kotyza, Hejl NE 16:00
A2A2103 Dol. Čermná – Rudoltice           Ropek, Böhm, Kolář SO 17:00
A2A2104 Brandýs n. Orl. – Lichkov                             Vejda NE 16:00
A2A2105 Luková – Kerhartice                                     Böhm NE 16:00
A2A2106 Mistrovice – Žichlínek                                  Kotyza SO 16:00

Soutěž A3A Okresní přebor IV. třídy 10. kolo – 8. a 9. června
A3A1001 Albrechtice B – Jehnědí                               Šilar NE 16:00
A3A1002 Dol. Třešňovec – Němčice                            Hejl SO 16:00
A3A1003 Kerhartice B – Tatenice B     Zeleňák, Lukes, Zuzík SO 16:00
A3A1004 Dlouhoňovice – Libchavy B                           Kolář NE 17:00
A3A1005 Ústí nad Orlicí C – Verměřovice B                 Smola PÁ 18:00

Obsazení soutěží OFS SY – 8. června
A1A2507 Čistá – Dl. Loučka                  Dvořák – Zerzán, Vejda SO 17:00

Meziokresní dorost – 8. a 9. června
C1C0501 D. Třešňovec – Trnávka/Chornice           Hovorka NE 13:00
C1C0502 Žichlínek – Linhartice/Boršov                        Sita SO 10:00

Play off starší žáci – semifinále
č.5 Žichlínek – Žamberk                         Dodatečně NE 14:30
č.6 Řetová – Sloupnice                          Dodatečně SO 15:00