Soutěž A1A Okresní přebor II.třídy – STAVONA 19. kolo – 27. a 28. dubna
A1A1901 Tatenice – Řetová                                          Kotyza, Hejl, Roček NE 16:00
A1A1902 Sruby – Těchonín                                        Smola, Hanzl, Jačisko NE 17:00
A1A1903 Rybník – Čes.Heřmanice                                   Hejl, Roček, Langr SO 17:00
A1A1904 Helvíkovice – Sopotnice                                Ropek, Depeš, Najman SO 16:00
A1A1905 Dobříkov B – Choceň B                              OFS CR, OFS CR, OFS CR NE 10:00
A1A1906 Sloupnice – Boříkovice                              OFS SY, OFS SY, OFS SY NE 16:00
A1A1907 FK Dolní Dobrouč – FC Jiskra 2008 B                Lukes, Sobotka, Zuzík NE 16:00

Soutěž A2A Okresní přebor III. třídy 15. kolo – 27. a 28. dubna
A2A1501 Brandýs n.Orl. – Kunvald                 Depeš NE 16:00
A2A1502 Luková – Dol. Čermná                    Šejna NE 16:00
A2A1503 Mistrovice – Klášterec n. Orl.           Böhm SO 16:00
A2A1504 Žichlínek – Žamberk B                     Vejda SO 17:00
A2A1505 Kerhartice – Albrechtice                Bednář, Kotyza, Jansa SO 17:00
A2A1506 Lichkov – Rudoltice                          Kolář SO 16:30

Soutěž A3A Okresní přebor IV. třídy 13. kolo – 27. a 28. dubna
A3A1301 Dlouhoňovice – Albrechtice B          Pecza NE 17:00
A3A1302 Ústí nad Orlicí C – Kerhartice B       Dvořák PÁ 18:00
A3A1303 Verměřovice B – Dol. Třešňovec     Bednář NE 10:00
A3A1304 Libchavy B – Jehnědí                     Jansa NE 17:00
A3A1305 Tatenice B – Němčice                    Hanzl SO 17:00

Soutěž E1A Okresní přebor starších žáků 11. kolo – 27. a 28. dubna
E1A1101 Žamberk volno                    NE 14:15
E1A1102 Žichlínek – Dobříkov                               Vejda SO 13:15
E1A1103 Řetová – Albrechtice Řetová – Mandl       Hovorka SO 15:00
E1A1104 Sloupnice – Rudoltice                             Zeleňák  NE 10:00

Obsazení soutěží OFS SY:
A1A1905 Dl. Loučka – Kamenná Horka              Šilar, Smola, Jung SO 17:00
Obsazení soutěží OFS CR:
A1A1907 Tatran H.Týnec – Prachovice             Dvořák, Chadima, Pecza SO 17:00
Obsazení ženy 3. liga skupina C
J3C1603 FK Jehnědí 1980 – FK Slovan Pardubice          Chadima NE 10:15

Meziokresní dorost
C1A1302 D. Třešňovec – FC Jiskra 2008 B             Sita NE 13:00
C1A1303 Sloupnice – Žichlínek                        Zeleňák NE 13:15