Soutěž A1A Okresní přebor II.třídy – STAVONA 18. kolo – 20. a 21. dubna
A1A1801 Řetová – FC Jiskra 2008 B       Chadima, Dvořák, Najman NE 16:00
A1A1802 Boříkovice – FK D. Dobrouč        Hanzl, Jačisko, Jung SO 16:00
A1A1803 Choceň B – Sloupnice                  Bednář, Filip, Bidlo SO 17:00
A1A1804 Sopotnice – Dobříkov B           OFS SY, OFS SY, OFS SY NE 17:00
A1A1805 Čes. Heřmanice – Helvíkovice   Sobotka, Lukes, Zuzík NE 16:00
A1A1806 Těchonín – Rybník                   OFS RK, OFS RK, OFS RK SO 16:00
A1A1807 Tatenice – Sruby                       Böhm, Depeš, Šejna NE 16:00

Soutěž A2A Okresní přebor III. třídy 14. kolo – 20. a 21. dubna
A2A1401 Kunvald – Rudoltice                 Šilar SO 16:00
A2A1402 Albrechtice – Lichkov               Hejl SO 17:00
A2A1403 Žamberk B – Kerhartice           Smola, Hanzl, Bednář NE 17:00
A2A1404 Klášterec n. Orl. – Žichlínek      Zerzán, Pecza, Zeleňák NE 16:00
A2A1405 D. Čermná – Mistrovice            Kotyza, Böhm, Langr SO 17:00
A2A1406 Brandýs n. Orl. – Luková           Ropek NE 16:00

Soutěž A3A Okresní přebor IV. třídy 12. kolo – 20. a 21. dubna
A3A1201 Albrechtice B – Němčice                    Hovorka  NE 16:00
A3A1202 Jehnědí – Tatenice B                            Šejna SO 16:00
A3A1203 Dol. Třešňovec – Libchavy B                  Vejda NE 16:00
A3A1204 Kerhartice B – Verměřovice B        Zuzík, Lukes, Sobotka SO 16:00
A3A1205 Dlouhoňovice – Ústí nad Orlicí C             Jačisko  NE 17:00

Soutěž E1A Okresní přebor starších žáků 10. kolo – 20. a 21. dubna
E1A1001 Rudoltice volno    SO 14:30
E1A1002 Albrechtice – Sloupnice                  Hejl SO 14:30
E1A1003 Dobříkov – Řetová     hř. Vraclav     Zeleňák SO 13:15
E1A1004 Žamberk – Žichlínek                       Bednář NE 14:15

Obsazení soutěží OFS SY:
A1A1801 Jaroměřice – Janov hř. Janov                  Pecza, Dvořák, Chadima SO 17:00

Obsazení soutěží OFS RK:
A1A1804 Žďár n. O. – Lípa n. O. A Depeš, Ropek, Vejda SO 17:00

Obsazení kraj
U13, U12 Letohrad – Svitavy                  PKFS – Sita SO 9:00, 10:45
U15, U14 Letohrad – Viktoria Žižkov        ŘKČ – Depeš, Kolář NE 10:00, 11:45

Meziokresní dorost
C1A1202 Žichlínek – Radiměř                                       Smola SO 13:00
C1A1203 FC Jiskra 2008 B – Sloupnice     hř. Č. Voda     Kotyza NE 14:00

Dodatek obsazení 13. a 14. dubna
C1A1101 D. Třešňovec – M. Trnávka/Chornice              Depeš NE 13:00
C1A1102 Sloupnice – Linhartice/Boršov                           Bidlo NE 13:15