Soutěž A1A Okresní přebor II.třídy – STAVONA 17. kolo – 13. a 14. dubna
A1A1701 Sruby – Řetová                                   OFS CR, OFS CR, OFS CR NE 16:30
A1A1702 Rybník – Tatenice                                Dvořák – Chadima, Pecza SO 16:30
A1A1703 Helvíkovice – Těchonín                         Kotyza – Pavlas, Roček SO 16:00
A1A1704 Dobříkov B – Č.Heřmanice                    OFS SY,OFS SY, OFS SY NE 10:00
A1A1705 Sloupnice – Sopotnice                          Hanzl – Jačisko, Bidlo NE 16:00
A1A1706 FK D. Dobrouč – Choceň B                    Bednář – Dvořák, Zeleňák NE 16:00
A1A1707 FC Jiskra 2008 B – Boříkovice hř. Č. Voda      Dodat., Dodat., Dodat. NE 16:00

Soutěž A2A Okresní přebor III. třídy 13. kolo – 13. a 14. dubna
A2A1301 Luková – Kunvald                          Šejna NE 16:30
A2A1302 Mistrovice – Brandýs n.Orl.               Hejl SO 16:00
A2A1303 Žichlínek – D.Čermná                    Smola NE 16:00
A2A1304 Kerhartice – Klášterec n.Orl.          Ropek – Vejda, Bednář SO 16:30
A2A1305 Lichkov – Žamberk B                     Depeš SO 16:30
A2A1306 Rudoltice – Albrechtice                    Kolář SO 16:30

Soutěž A3A Okresní přebor IV. třídy 11. kolo – 12., 13. a 14. dubna
A3A1101 Ústí nad Orlicí C – Albrechtice B            Sita PÁ 18:00
A3A1102 Verměřovice B – Dlouhoňovice             Jansa NE 10:00
A3A1103 Libchavy B – Kerhartice B                     Böhm NE 16:30
A3A1104 Tatenice B – Dol. Třešňovec               Hovorka SO 16:30
A3A1105 Němčice – Jehnědí                               Vejda NE 16:00

Soutěž E1A Okresní přebor starších žáků 9. kolo – 13. a 14. dubna
E1A0901 Žichlínek – volno Volno SO 13:15
E1A0902 Řetová – Žamberk Řetová – Mandl      Najman SO 15:00
E1A0903 Sloupnice – Dobříkov                              Bidlo NE 10:00
E1A0904 Rudoltice – Albrechtice                          Kolář  SO 13:15

Obsazení soutěží OFS SY:
A1A1702 Třebářov – Horní Újezd               Šilar – Hanzl, Jung SO 16:30

Obsazení soutěží OFS CR:
A1A1702 FK Proseč – TJ Svídnice          Chadima – Zuzík, Lukes NE 16:30

Obsazení kraj
C1B1702 Choceň – Hlinsko B                   PKFS – PKFS, Sobotka NE 14:00
C1A1704 Letohrad B – Dvůr Králové hř. UMT, Těchonín        PKFS – PKFS, Roček SO 13:30