Beneš z Heřmanic rozhodl o výhře svého týmu v Libchavách a navíc šel dřív pod sprchy

Boříkovice – Těchonín 0:2

Před pěknou diváckou návštěvou a po minutě ticha za zemřelého p. Temňáka, jednoho ze zakladatelů kopané v Boříkovicích, začalo jedno z „malých“ kralických derby.

Ve 22 min. zaváhal s odkopem domácí záložník a Špaček se individuálně prosadil, když prostřelil domácího gólmana - 0:1. Po chvíli šel na brankáře hostí Podolský a podle domácích byl zastaven nedovoleně, leč penalta se nepískala. Po změně stran sice Těchonín nastřelil tyč, ale ve slušném zápřahu byl i brankář hostí, kterému pomohlo jednou i břevno. V 75. min. však obešel těchonínský Zeman dva hráče a zavěsil na konečných 0:2.

Fakta – branky: Špaček, Zeman. Rozhodčí: Kuttich. ŽK: 2:0. Diváci: 120. Poločas: 0:1.

D. Třešňovec – Žichlínek 6:0

Polovinu úvodního poločasu byli hosté mírně lepší, pak se ale ve 30. min. trefil domácí Mačát. Druhá půle už byla v režii Třešňovce, hosté se nedostali k ničemu, pouze neproměnili v 80. min. pokutový kop.

Fakta – branky: Mačát 2, Šilar 2, Macháček (z pen.), Moravec. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 2:4. ČK: 1:1 (Moravec – Langr). Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Rudoltice – Dlouhoňovice 1:0

Vyrovnané utkání vyhrály favorizované Rudoltice, když se jednou trefil Stránský. Domácí Macháček neproměnil pokutový kop.

Fakta – branka: Stránský. Rozhodčí: Rot. ŽK: 2:0. Diváci: 60.

Luková – Králíky C 6:2

Luková byla po celý zápas jednoznačně lepší, což potvrdila brankostrojem v druhém poločase.

Fakta – branky: Šebrle 4,Volos, Duspiva – Hynkelman, Zezulka. Rozhodčí: Hovorka. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 2:1.

Dobříkov B – Řetová 1:1

Hosté se dostali do vedení po pěkné akci už v 10. min. střelou Poláka. Domácí Střasák vyrovnal v 83. min. a zápas nakonec skončil zaslouženou remízou.

Fakta – branky: Střasák – Polák. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 1:2. ČK: 2:1 (Rychtařík Lukáš a Jiří – Sedláček). Diváci: 70. Poločas: 0:1.

Libchavy B – Č. Heřmanice 2:3

Hrálo se vyrovnané utkání, ale hosté měli druhý poločas přece jenom více ze hry. Odměnou jim byly všechny tři body, které si z Libchav odvezli.

Fakta – branky: Dostál, Blažek – Beneš 2, Černín. Rozhodčí: Laštovka. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (Beneš). Diváci: 80. Poločas: 1:2.

V nejnižším okresním přeboru se dařilo rezervě Dobrouče i Verměřovic

Verměřovice B - Zálší 2:1

Když se po dvaceti minutách prosadil z malého vápna Vokál, vedlo Zálší 1:0. Domácí po inkasované brance hru vyrovnali, třikrát nastřelili konstrukci branky, gólově se však dlouho nemohli prosadit. Zasloužené vyrovnání přišlo až v 85. min., kdy se trefil M. Pražák. V 90. min. hosté zbytečně faulovali na hranici velkého vápna a M. Pražák z nařízeného přímého kopu krásnou střelou rozhodl, že body zůstaly doma.

Fakta – branky: Marek Pražák 2 - Vokál. Poločas: 0:1.

Tatenice B – D. Dobrouč B 0:3

Fakta – rozhodčí: Horníček. ŽK: 3:1. Poločas: 0:1.

Helvíkovice – Klášterec 0:2

Fakta – branky: Fišer, Křen. Rozhodčí: Horníček. ŽK: 0:2. Diváci: 90. Poločas: 0:2.

Lichkov – Němčice 3:0