Těchonín – Dobříkov B 2:3. Domácí měli mírnou převahu, kterou podpořil i brzký gól Sedláčka ze 20 metrů. Ihned po změně stran však bylo vyrovnáno. Těchonín se tak začal tlačit dopředu a pootevřených vrátek v obraně Dobříkovští dokonale využili. Dvěma góly skóre otočili. Domácí sice díky Kreuselovi v závěru snížili na 2:3, ale na vyrovnání už nezbyl čas. Fakta – branky: Sedláček, T. Kreusel – F. Kopecký, Pitra, Klofanda. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

Č. Heřmanice – D. Třešňovec 5:2. Domácí nezvládli takticky první poločas, Třešňovec zase po přestávce odešel fyzicky. V 18. min. se hosté ujali vedení Holečkem a výsledek do poločasu udrželi. Jenže hned dvě minuty po změně stran vyrovnali domácí díky Řehákovi. Za další dvě minuty Hlávka nastřelil tyč a hned za minutu přišel trest, když Třešňovci vrátil vedení Šilar. Domácí srovnali Jetmarem v 60. min. a pak se v Heřmanicích děly věci. Černím vstřelil hned za dvě minuty vítězný gól, po něm se trefil ještě Hlávka a v samotném závěru přidal druhý zásah v utkání Jetmar. Fakta – branky: O. Jetmar 2, Řehák, Černín, Hlávka – Holeček, K. Šilar. Rozhodčí: Kodytek. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 0:1.

Řetová – Libchavy B 2:2. Vyrovnané utkání. Domácí se ujali vedení, ve druhém poločase naopak museli vyrovnávat na konečných 2:2. Několik šancí ještě neproměnili, remíza byla tedy spravedlivým výsledkem. Fakta – branky: Polák, Volf – Hrdina 2. Rozhodčí: Chadima. ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 1:1.

Dlouhoňovice – Boříkovice 3:1. V prvním poločase dostal Dlouhoňovice do vedení po přihrávce Víši Machovič. Hned v úvodu druhé půle rozjásal domácí fanoušky Václavek, když zvyšoval na 2:0. Václavek přidal i třetí dlouhoňovický zářez na pažbu. Za Boříkovice už potom pouze snižoval Tomek. Fakta – branky: Václavek 2, Machovič – Tomek. Rozhodčí: Prokop. Bez Karet. Diváci: 120. Poločas: 1:0.

Žichlínek – Luková 1:3. Fakta – branky: Vojta – Duspiva, Dolníček, Prokop. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 1:1.
Králíky C – Rudoltice 2:1. Domácí po nevydařeném zápase v minulém kole vše odčinili na domácím hřišti a porazili jednoho z aspirantů na postup. Ke kvalitě zápasu přispěl i rozhodčí Lukes. Fakta – branky: Zezulka, Šoka – Skalický. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 3:3. ČK: 1:1 (Vyšohlíd – Stránský). Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Nejnižší fotbalová okresní soutěž přinesla dvakrát střelecké hody a dva zápasy chudé na branky.

D. Dobrouč B – Albrechtice B 0:0. Ani jedno mužstvo nemělo dostatek kvality na vstřelení branky. Fakta – rozhodčí: Špaček st. ŽK: 0:1. Diváci: 70.

Němčice – Helvíkovice 4:1
Hrálo se pohledné utkání a domácí byli od prvních minut lepší. Zápas rozhodli dvěma slepenými góly v prvním poločase. Fakta – branky: Hubinka 2, Hájek, Gyömber – nehlášeno. Rozhodčí: Pecza. ŽK: 2:0. ČK: 0:1. Diváci: 40. Poločas: 2:0.

Zálší – Tatenice B 6:2. Hosté začali aktivně a ujali se vedení, ale domácí poté nerozhodila ani neproměněná penalta. Ve zbytku utkání promarnili také celou řadu šancí, ale i tak nakonec svého soupeře s přehledem rozstříleli. Fakta – branky: Vokál 3, Horák 2, Najman 1 – Kučera 2. Rozhodčí: J. Kočí. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 2:1.

Klášterec n. O. – Verměřovice B 1:0. Rozhodující moment zápasu přišel, když Kučírek našel přesně hlavu Honzáka, jenž dal na 1:0. Fakta – branka: Honzák. Rozhodčí: Šejna. ŽK 1:2. Diváci: 130. Poločas: 0:0.