Český Dub – Ústí n. O. 0:1

Domácí se do svého soupeře, jenž stále nemůže počítat se zraněnými Novákem a Borkem, opřeli od úvodního hvizdu, s centrovanými míči si ovšem hostující gólman Lankaš poradil. Hra se postupem času vyrovnala, z ničeho nic ovšem museli Ústečtí do deseti. Pět minut před koncem první půle totiž obránce Jan David neudržel nervy, po odpískání šlápl na faulujícího hráče a od rozhodčího Chládka uviděl červenou kartu.
Bezbrankovou remízu ale oslabení hosté po změně stran překvapivě nebránili, naopak vrhli síly do útoku. Střela Vaňouse nejprve jen těsně minula tři tyče, v 53. min. už ale otevřel skóre Tomášek – 1:0. Jeho hlavička po přesně rozehraném rohovém kopu nakonec znamenala důležité tři body pro Ústí, protože všichni domácí střelci si vylámali zuby na výborném Lankašovi. Střídajícího Ševčíka vychytal hned dvě minuty po přestávce, za pět minut se neprosadil ve vyložené šanci ani Krejčík. Při pokusu stejného hráče v 67. min. už hrstka domácích fandů zvedala ruce nad hlavu, utěšený volej ovšem Lankaš zázračně vytěsnil. Domácím se ke konci už lepila nervozita na kopačky, takže střídající Falta mohl v nastaveném čase ještě zvýšit. Tváří v tvář gólmanovi ale neuspěl.