V nejnižší krajské soutěži chce Zámrsk napravit své nevydařené počínání z podzimní části soutěže. A vzal to také pěkně z gruntu. Porazil Ústí nad Orlicí B, které se nachází na úplně opačném konci tabulky než Zámrsk.

Zámrsk – Ústí n. O. B 3:2
Zámrsk do zápasu vstoupil dobře, byl aktivní, ale vedení se ujali hosté. Do poločasu se ale Zámrsku podařilo vyrovnat. Na každé straně padla ještě jedna branka a bylo to 2:2. V závěru zápasu si ale vzal slovo Bálek a nůžkami rozhodl o tom, že Zámrsk získal tři body. Fakta – branky: Bálek 2, Šavelka – Zachař. Rozhodčí: Bleša. ŽK: 1:3. Diváků: 50. Poločas: 1:1.

Jan Bonaventura, trenér Zámrsku: „Za aktivitu jsme si body zasloužili. Navíc jsme ještě totiž nastřelili břevno a neproměnili penaltu. Věřím, že na tento výkon navážeme i při derby ve Vysokém Mýtě.“

Jan Skácel, sekretář Ústí nad Orlicí: „Chtěli jsme uhrát minimálně remízu. Zámrsk ale dokázal závěrečným náporem utkání rozhodnout. Domácí jsou v tabulce sice poslední, ale rozhodně nejsou nejhorší mužstvo soutěže.“

Sloupnice – M. Třebová 2:3
Utkání začali domácí ideálně – brankou v deváté minutě z přímého kopu. Pro hosty to byl signál, aby zatroubili do útoku. Po několika individuálních chybách v obraně domácích mezi 11. a 23. minutou, hosté výsledek otočili. Aby toho nebylo málo, prosadili se Třebovští do poločasu ještě jednou. Po rychlém útoku do otevřené obrany se radoval Horák – 1:3.

Ve druhé půli se hosté soustředili především na udržení klidného vedení. Dařilo se jim to až do třiasedmdesáté minuty. To se totiž proti nim kopala penalta, kterou proměnil Bednář a snížil na 2:3. Po zbytek utkání Sloupnice zatlačila hosty na jejich polovinu a snažila se vyrovnat. Většina jejich útočných nájezdů končila na pevné a dobře organizované obraně hostí. Ve vypjatém závěru byl vyloučen hostující hráč Kalus, ale domácí již nevyrovnali a zápas skončil 2:3. Fakta – branky: 9. a 73. (pen.) Z. Bednář – 11. a 23. Švanda, 42. Horák. Rozhodčí: Orlický. ŽK: 1:4. ČK: Kalus (MT). Diváků: 80. Poločas: 1:3.

Rychnov n. M. – V. Mýto B 2:0
Lídr tabulky to neměl lehké, soupeř důsledně bránil a domácí se dlouho nemohli prosadit, když v největší tutovce vychytal Kylara bravurně Bulva. Udeřilo až ve 42. minutě, kdy centroval Černušák a Šilar se v novém působišti uvedl gólově – 1:0. Střelec musel být vzápětí vystřídán, ale i po změně stran pokračovala rychnovská převaha. V 67. minutě po nejhezčí akci utkání po ose Matějka – Kylar – Hlubinka zvýšil posledně jmenovaný na 2:0. Poté se hosté osmělili a v 83. minutě měl Šikl na kopačce snížení, ale nařízenou penaltu mu Šifra chytil. Dohrálo se v klidu. Fakta – branky: 41. Šilar, 67. Hlubinka. Rozhodčí: Řehák (Lanškroun), ŽK 2:3, diváků: 100, poločas: 1:0.