Obě okresní derby ve fotbalové I. B třídě skončila nerozhodným výsledkem.

Svitavy B – Č. Třebová B 0:4
Sebevědomý úvod v podání domácích rezultoval v několik dobrých možností vrcholících tyčí nastřelenou Žitňákem a zahozenou tutovkou Urbana. Trpělivě hrající hosté do puntíku naplnili známé nedáš – dostaneš a z protiútoku po minele obránce lacino skóroval Urbanec. Deset minut poté se před Mazalem otevřela dálnice až před bránu a bylo to 0:2. Snaha domácích v nástupu do druhé půle byla bezzubá, soupeř si počkal na brejkové možnosti a z nich střídající bratři Bicanové završili výsledek, když domácím nebyl dopřán ani čestný úspěch. Fakta – branky: Urbanec, Mazal, P. Bican, M. Bican. Rozhodčí: Ille (Jaroměřice). ŽK: 3:1. Diváci: 90. Poločas: 0:2.

Tomáš Abt, trenér C. Třebové B: „Soupeř byl na začátku utkání lepší. V průběhu zápasu jsme ale hru vyrovnali a ke konci poločasu dali dva góly. Druhá půlka již byla v naší režii, což jsme potvrdili dalšími brankami.“

Verměřovice – Ústí n. O. B 1:1
Obě mužstva si od začátku tvořila několik slibných příležitostí ke vstřelení branky. Velikou příležitost nejprve spálil domácí Sklenář. Hosté na úzkém hřišti zahrozili několika prudkými auty vhozenými až do brankoviště. Z vedoucí branky se před odchodem do kabin radovaly Verměřovice. Po centru M. Pražáka se hlavou prosadil Nastoupil. Domácí mohli jít i do dvoubrankového vedení, ale Tlapákova střela šla těsně nad. Ve druhé půli se hosté snažili zvrátit výsledek. Verměřovice byly dlouho pod tlakem, všechny míče ale končily u skvěle chytajícího Mikuly, nebo mimo. Hosté se dočkali vyrovnání až čtvrt hodiny před koncem. Po centru se dostal odražený míč ke Lžičařovi, který z hranice velkého vápna propálil vše před sebou a vyrovnal na konečných 1:1. Fakta – branky: Nastoupil – Lžičař. Rozhodčí: Kaplan (Zámrsk). ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Daniel Horský, trenér Verměřovic: „Z výkonu mých hráčů jsem zklamán. V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas a podařilo se nám proměnit jednu šanci. Soupeř ve druhé půlce zjednodušil hru a začal nakopávat míče dopředu, s čímž jsme se nedokázali vyrovnat. Remízu jsme uhráli se štěstím.“
Jan Skácel, sekretář Ústí n. O.: „Hrálo se a hrát se i ve Verměřovicích bude na krátkém a úzkém hřišti. Kupodivu to asi vyhovovalo více nám. Máme dobré hlavičkáře a Lžičaře, jenž umí házet dlouhé auty. To rozhodlo o tom, že jsme získali alespoň jeden bod.“

Libchavy – Zámrsk 2:2
Přestože hráčský kádr domácích byl před zápasem značně prořídlý, začaly Libchavy náporem. Všechny střelecké pokusy za prvních dvacet minut ale buď zlikvidoval brankář Jadrný, nebo šly mimo. Na penaltu Bartoše byl už ale krátký – 1:0. V tu chvíli si domácí vzali oddechový čas, který využil Čáslavka. Hráč Zámrsku dovezl míč až k palebné pozici a z 25 metrů propálil domácího gólmana – 1:1. Tři minuty na to ale byli ve vedení znovu domácí díky druhé trefě Bartoše. Remízový gól zařídil pro Zámrsk Vodička hlavou. Pět minut před závěrečným hvizdem mohl poslat Martinec do vedení opět Libchavy, jenže metr před prázdnou bránou netrefil míč. Fakta – branky: 25. z pen. a 38. Bartoš – 35. Čáslavka, 68. Vodička. Rozhodčí: Šťourač (Slatiňany). ŽK: 1:4. Diváci: 100. Poločas: 2:1.

Jan Bonaventura, trenér Zámrsku: „V zápase jsme se pomalu rozjížděli. Domácí dvakrát vedli, ale přesto se nám podařilo dovést zápas do remízového konce. Dělba bodů je podle mého spravedlivá.“

Sloupnice – Jevíčko 3:3
Domácí po počátečním tlaku tradičně prohrávali, když se v 10. min. trefil Štěrba. Sloupnice pokračovala v aktivní hře, ale hosté využívali rychlých brejků. Domácímu brankáři vypadl míč a Haupt zvýšil již na 2:0 pro Jevíčko. Sloupnici se ale ještě do poločasu podařilo vyrovnat. Nejprve snížila střelou z pravého rohu šestnáctky do šibenice Vondra a po něm se radoval z druhého gólu v síti hostí Rada. Krátce po změně stran se hosté opět ujali vedení, když po křídle utekl Dračka a střelou na přední tyč zvýšil na 3:2. Domácím se podařilo vyrovnat ze závěrečného tlaku opět Vondrou. Fakta – branky: Vondra 2, Rada – Štěrba, Haupt, Dračka. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 2:2.

Marek Petrskovský, trenér Sloupnice: „Naše hra je pořád stejná. Snažíme se hrát, zatlačíme soupeře a po hrubých chybách inkasujeme laciné góly. Už podruhé v sézóně jsme v zápase prohrávali 0:2. Sice jsme opět dokázali utkání alespoň zremízovat, ale pořád je to málo. Musíme přidat. Každý musí začít především u sebe, včetně mě.“