Dolní Čermná – Žichlínek 4:0

První branku si mohli připsat hráči ze Žichlínku. Ve dvanácté minutě kopali pokutový kop, ale trefili pouze tyč. Tím patrně urazili fotbalové božstvo a po třiceti minutách hry se zdálo, že hosté mysleli už na cestu autobusem domů. Od té chvíle jim domácí nedali ani čichnout. Dolní Čermná vstřelila do poločasu dvě branky. Po změně stran přidala ještě jeden brankový pár v síti hostí a zbytek zápasu si v čistě hraném utkání už pouze užívala. Fakta - Branky: Fišar, Pecháček, Formánek, Janků. ŽK: 0:0. Rozhodčí: Prokop. Poločas: 2:0.

Těchonín – Třešňovec 2:1

Zápas druhého celku tabulky se čtvrtým přinesl velmi vyrovnaný a důrazný fotbal. Štastnější nakonec byli domácí, když o svém vítězství rozhodli z pokutového kopu. Ten proměnil po faulu na sebe kanonýr Špaček. Hostující celek ukázal, že trápení se záchranou je již minulostí, takže oslabená sestava domácího týmu musela utkání vydřít. Fakta - Branky: Filip, Špaček (PK) – Jedlinský. ŽK: 1:3, Diváků: 50. Rozhodčí: Kolář. Poločas 1:0.

Dlouhoňovice – Řetová 2:0

Diváci viděli nervózní utkání, ve kterém měli domácí větší štěstí, když se dvakrát zorientovali ve skrumáži před brankou. Hosté vynikali v důrazu. Fakta - Branky: Víša, Mikyska. ŽK: 1:5. Rozhodčí: Serbousek. Diváků 70. Poločas: 2:0.

Kunvald – Boříkovice 8:0

Celý zápas se odehrával v režii domácího mužstva, které skórovalo už ve třetí minutě. Druhý poločas se domácím dařilo nejen herně, ale i střelecky. Fakta - Branky: Šroler 2, Krejza O. 2, Kucej 2, Junk, Moudrý. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (Václavek). Rozhodčí: Šejna. Diváků: 80. Poločas 3:0.

Dobříkov B – Libchavy B 4:0

Domácím se povedl vstup do utkání a už ve 3. minutě se dostali do vedení Fajfrem. Ve 27. minutě kapitulovat Šenkýř podruhé, když zvýšil pěknou střelou Roček. Domácí pokračovali i nadále v náporu a Fajfr hlavou zvýšil na 3:0. Před poločasem se prosadil ještě jednou Roček. Fakta – Branky: Fajfr 2, Rocek 2. ŽK 1:0. Rozhodčí: Sobotka. Diváků: 60.

Němčice – Heřmanice 1:3

V prvním poločase byli aktivnější hosté. Vyslali několik nadějných střel, ty však pochytal buď domácí brankář, nebo mířily nepřesně. Před poločasem byl vyloučen Mikl. Druhý poločas patřil hostům. Fakta - Branky: Vytlačil – Stříteský, Beneš, Hlávka. ŽK: 3:1. ČK 1:0 (Mikl) Rozhodčí: Rot. Poločas 0:0.