Němčice rozstřílely zálohu Verměřovic

Orlickoústecko – Fotbalisté okresního přeboru odehráli další jarní kola.

9.5.2011

Ilustrační fotoFoto: Deník

OP II – 20. kolo: Králíky/ Č. Voda B – D. Dobrouč 1:2, Albrechtice – Libchavy 1:3, Dobříkov B – Těchonín 5:1, D. Čermná – Sruby 1:2, Řetová – Č. Heřmanice 1:2, Sopotnice – Tatenice 1:1, Jablonné n. O. – Brandýs n. O. 6:1.

14. Albrechtice 1  4  15  21:55   7

OP III – 16. kolo: Mistrovice – Boříkovice 2:1, Lichkov – Dlouhoňovice 1:0, Kunvald – Rudoltice 3:3, Klášterec n. O. – Kerhartice 4:2, Králíky/ Č.Voda C – D. Třešňovec 1:0 Rybník – Žichlínek 2:0.

12. Žichlínek 3  2  11  21:33  11

OP IV – 14. kolo: Němčice – Verměřovice B 8:1, Luková – Rokytnice v OH 5:1, Helvíkovice –Kerhartice B 3:1, Jehnědí – Albrechtice B 5:3.

Úvodních dvacet minut zápasu Orlům nechutnalo

Lanškroun - Z ledu lídra soutěže se vrátili hokejisté Lanškrouna s prázdnou. Prohráli vysoko 5:9. Orlům příliš nevyšla první třetina, která určila ráz vývoje celého střetnutí.

Kromě Hradecka jsou starobní penze na východě Čech podprůměrné

Východní Čechy - Vyžít z desetitisícové penze činí řadě důchodců problém.

První část odehráli. Kohouty bičují zranění

Česká Třebová - Krajská hokejová liga: Poslední zápas sehráli na ledě Havlíčkova Brodu, kde se museli obejít bez třinácti hráčů. Vyhráli 3:1.

Druhá adventní svíčka zazářila sytě žlutou

Choceň - Koupit si vstupenku na nedělní utkání krajské hokejové ligy se v Chocni rozhodně divákům vyplatilo. Zápas měl výborné parametry. Střelecké dostihy dostaly utkání do prodloužení, které ukončil Nečas. Choceň porazila lídra soutěže 6:5.