Žamberk – Polička 1:2

Důležitost utkání svazovala domácím nohy a hosté tak bez potíží kontrolovali hru. Tvrdou ránu Švece v 11. minutě ještě brankář Rolf vyrazil, ale po další střele téhož hráče ve 38. minutě už míči v cestě do sítě nezabránil – 0:1.

V nástupu do druhé půle zkusil trenér Veselý oživit hru dvojím střídáním, ale přes zlepšený projev se domácí přes pozornou obranu hostí do šancí nedostávali. O naději na vyrovnání se domácí připravili v 65. minutě obrovskou minelou sami. Gólman Rolf chtěl rychle rozehrát na V. Hušku, ale ten byl otočen zády a nabídnutý dar s povděkem přijal lobem do prázdné branky Navrátil – 0:2. Jiskřičku naděje vykřesal v 70. minutě ve skrumáži po rohu Pešek – 1:2. Když v nastaveném čase po dalším rohu minula hlavička domácího Šponara zblízka branku, odvezli si hosté všechny body.

Dobříkov - Živanice 0:0

Na domácích, kteří nastoupili bez distancovaného Petra Horníčka, bylo patrné, že by rádi navázali na předchozí domácí utkání s Chocní. Do první šance se dostal v 5. minutě domácí Jelínek, jeho střelu ale hostující obránci s přehledem zablokovali. Mírně navrch měli hosté, ale jejich akce končily většinou střelami mimo branku domácích. Největší šanci první půle měli nakonec domácí. Ve 45. minutě rozehrával Malý rohový kop, po několika hlavičkách dopravil Jelínek míč do hostující sítě, sudí Kolbaba jej ale, k velké nelibosti domácích hráčů a fanoušků, pro údajný faul na hostujícího brankáře Marečka neuznal. Do šaten šla obě mužstva za stavu 0:0.

Do druhé půle nastoupili aktivněji hosté a vytvořili si tlak. V 50. minutě se řítil do šance Balog, domácí stačili odvrátit na roh. Udeřit tak mohlo opět na druhé straně. Hostující trenér poslal v 60. minutě na hřiště zkušeného Macháčka, který se v 77. minutě uvolnil na hranici velkého vápna, ale jeho pohotová střela mířila vedle branky domácích. Utkání skončilo spravedlivou remízou 0:0.

Srch - V. Mýto 0:0

Utkání mělo vyrovnaný průběh, domácí byli v první půli nebezpečnější. Od 25. minuty se hra vyrovnala. Největší šanci domácích měl ve 32. minutě Hanáček, který si naběhl na dlouhý pas Chocholouše, sluncem oslněný Novotný tentokrát zůstal v brance, ale Hanáček ho zblízka neprostřelil. Ve 39. minutě zmařil velkou šanci Škvrňákovi opět vyběhnuvší Novotný. V závěru hosté „přežili“ nepřehledný závar před svojí brankou, když finální střela Duška skončila mimo.

Také ve druhé půli to bylo marné čekání na gól. Hosté měli územní převahu, domácí poslali do boje vysokého Víška, ale ani „Dino“ se v koncovce neprosadil. V 86. minutě nádhernou střelu z 20 metrů vyslal na branku hostí Škvrňák, ale Novotný opět výtečně zakročil. Utkání skončilo bezbrankovou remízou.

Stolany – Choceň 1:2

Choceň byla od úvodních minut nebezpečnější. Přesto první dvě šance měli Stolanští. Nejprve Štainz vypíchl míč Lesákovi, jeho střelu Gerčák kryl. Poté po Jedličkově přímém kopu Kučerovu hlavičku strážce choceňské branky opět pokryl. Vyběhnutí domácího gólmana Švába do pole znamenalo jenom šanci pro Bálka, ale následně se stolanský gólman vyznamenal, když vyboxoval tutovku Smejkala. Z rohového kopu byl však na hlavičku Lesáka krátký – 0:1. Další vyběhnutí Švába o minutu později potrestal opět přesnou hlavičkou do opuštěné svatyně Seidenglanz – 0:2.

Po změně stran to byla snaha Stolan o vyrovnání, ale Gerčák byl pro ně velkou překážkou. Tlak domácích byl korunován faulem Baboráka na Chmelíka a z pokutového kopu Černohubý korigoval na 1:2.

Č. Třebová – SK Chrudim 4:3

Po oboustranně opatrném začátku se dostali hosté do příležitosti. Nedorozumění v obraně domácích dalo šanci Lankašovi, který zasunul míč do prázdné brány – 0:1. Po bezzubém tlaku domácích od deváté minuty přišel Haufův brejk, po němž u domácích zvonila tyč. Tentokrát se skóre nezměnilo. 23. minuta znamenala Dvořáčkův kop z 25 metrů a Křivka byl bezmocný. Plující balon znamenal vedení hostů na 0:2. O dvě minuty později zazvonilo břevno u hostující branky, kdy střílel Grepl, tentokrát vedle. Ve 34. minutě kolmice právě na Grepla a jeho v plném běhu nechytatelná střela znamenala snížení na 1:2.

Ve druhé půli v 55. minutě po trestném kopu Petra vyrazil hostující gólman míč, ale Čikl ho hlavou uklidil do branky – 2:2. O 4 minuty později Zahálka střílel těsně vedle šibenice. Tentokrát si hosté oddychli. V 69. minutě po ojedinělém protiútoku a nic moc vyhlížející akci se dostal míč do vápna domácích a Lištván nenápadnou střelou zvýšil na 2:3. V 72. minutě Čikl dorážel v pádu skluzem na 3:3 a v 75. zázračně Lankaš zasáhl a nedovolil další zvýšení. Rozhodla 85. minuta, kdy křídelní akci Rejsy a jeho přesný centr zúročil pohotovou střelou k tyči útočník Grepl. Jeho druhý gól v utkání pečetil obrat na 4:3.

Lanškroun – Svitavy 0:0

Hosté se představili jako technický vyzrálý tým a vynutili si ze začátku uzemní převahu. První vážnější příležitost měli domácí – hlavička Faita šla ale mimo branku. Do poločasu se obě mužstva k vážnějším příležitostem nedostala. Po přestávce oba týmy hrály útočný fotbal, který se divákům líbil. Zápas nakonec skončil zaslouženou remízou.