FK Česká Třebová - Slatiňany 2:1

Do České Třebové přijel lídr tabulky krajského přeboru, což mělo být zárukou dobrého fotbalu. A prognózy se potvrdily. Vzhledem k tomu, že fotbalisté domácího týmu podali nejlepší jarní výkon, dokázali Slatiňany překvapivě, ale zaslouženě překvapit.

Začali aktivně a brzy to vyzkoušel střelou z dálky Grepl. Běžela teprve 5. minuta a Třebovští se radovali z první branky. Středopolař Zahálka se zbavil bránícího hráče, přesně nacentroval na nabíhajícího Haška, který hlavou otevřel skóre. Vedení mohl ještě navýšit v první čtvrthodině Jankele, ale nestihl tečovat míč. Hosté se později více dostávali do hry a přebírali otěže. Výsledkem bylo vyrovnání v 37. minutě, kdy centr usměrnil hlavou do sítě Hudec.

Tempo zápasu gradovalo. V 70. minutě našel Jankele křížným pasem zcela osamoceného Sejkoru, pro něhož nebyl problém přehodit vybíhajícího gólmana. Slatiňany se snažily o srovnání stavu, ale vyloženou šanci si nevypracovaly. Ošemetné situace s přehledem řešil gólman Bárta.

FK Agria Choceň - Chrudim B 0:3

Herní převaha tentokrát na straně Chocně nebyla. Rezerva Chrudimi ukázala, že v kombinaci je silnější a kromě několika momentů měla zápas ve své režii. Gólman Chocně Horníček se nenudil a měl velkou zásluhu, že domácí neinkasovali více branek. Nedosáhl v první půli na dorážku Havránka a zakončení P. Tlapáka zblízka. Choceňští se v první půli téměř k ničemu nedostali. Zkraje druhého dějství na soupeře nastoupili, avšak výraznější šance nepřicházely. Definitivně jim vítr z plachet sebral třetí gól.

Holice - 1. FC Žamberk 4:0

Rychle zapomenout na nepovedený výkon, který fotbalisté Žamberka předvedli. Po dvanácti minutách prohrávali o dva góly. Sice se snažili, jenže každá nevyužitá příležitost měla na jejich hru negativní dopad. Ve druhé půli už hráli hosté na riziko, ovšem ke snížení stavu nedošlo. Po třetí brance už bylo na hřišti pouze jedno mužstvo.