M. Třeb. B – Č. Třeb. B 1:1
Ve vyrovnaném duelu jen průměrné úrovně vedli po prvních 45 minutách efektivnější hosté. Nemuselo tomu tak být, kdyby domácí Staněk nedlouho před odchodem do kabin proměnil nařízený pokutový kop. Zvýšená aktivita Slovanu po přestávce vedla k vyrovnání, které zařídil střídající Pařil, ale vítězný zásah si poté už nepřipsal nikdo. Fakta – branky: Pařil – Hudač. Rozhodčí: R. Vodák (Chornice). ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Sloupnice – Dolní Újezd B 1:0
Vydřená, ale spravedlivá výhra domácích. Hosté přijeli se zjevnou taktikou hrát na 0:0. Což se jim až do 69. min. dařilo. Vítěznou branku vstřelil střelou po zemi k levé tyči soupeře, těsně za hranicí pokutového území Smola. Fakta – branka: 69. Smola. Poločas: 0:0.
Trenér SK Sloupnice Marek Petrskovský: „Dnes to byla z naší strany trochu křeč. Nechybělo nasazení, kluci dřeli, ale oproti minulým zápasům scházela našemu výkonu lehkost. O to je výhra cennější.“

V. Mýto B – Ústí n. O. 1:0
V Mýtě se hned od prvních minut hrálo velice svižné utkání. K vidění byl fotbal plný korektních soubojů a hezkých akcí. Ve 27. min. našel krásným pasem domácí kapitán Svoboda Sejkoru, a ten lobem a la Poborský vstřelil, jak se na konci utkání ukázalo, rozhodující branku. Ne, že by nebyly k vidění už žádné šance, ale domácí Chadima jenom orazítkoval tyč a břevno a také spálil ještě dvě stoprocentní šance. Hlavičku Dvořáka hosté pak jen vykopávali z brankové čáry. Fakta – branka: 28. Sejkora. Rozhodčí: Řehák. ŽK: 2:1. Diváci: 180. Poločas: 1:0.
Jiří Pospíšil, trenér V. Mýta B: „Hrál se fotbal vysoké úrovně. Děkuji hráčům za předvedený výkon, výhru jsme si zasloužili. Už jsem chtěl požádat fotbalového odborníka a hlasatele Jana Vlčka o vypracování analýzy našich neúspěchů a řešení situace. Teď to ale tedy ještě minimálně o týden odložím.“

Zámrsk – Svitavy B 0:0
Bezbrankový zápas zkalilo nepříjemné zranění domácího fotbalisty.
Jan Bonaventura, trenér Zámrsku: „Na předešlé utkání v Morašicích jsme nenavázali a ztratili jsme dva body. Víc než tato ztráta mě ale štve, že jsme ztratili i Mudricha, který má po brutálním faulu přetrhané vazy v kotníku a tato sezona pro něj skončila. Udivuje mě, s jakou brutalitou se na našich stadionech hraje. Rozhodčí by měli hráče více chránit a disciplinární komise tyto fauly tvrdě trestat.“

Libchavy – Verměřovice 0:0
Na hřiště do Libchav přijel nováček soutěže, který okupuje přední příčky tabulky. Hned v úvodu ukázal, v čem je jeho síla – standardní situace a rychlé protiútoky. V 5. min. rozehrával verměřovický Smejkal trestný kop, který skončil na břevně domácí branky. Domácí měli ze hry o něco více, přesto se jejich břevno třáslo ještě jednou. Jan Dostál do něj odvracel nebezpečný útok Verměřovic. Ve druhém poločase se ani před jednou brankou žádná větší šance neurodila, a tak utkání skončilo bezbrankovou remízou a dělbou bodů. Fakta – rozhodčí: Dytrt. ŽK: 3:2. Diváci: 100.